2733
2739

تو تل .گرام متناسب با حال درونی مثل ناراحتی از کسی میزارن چیه؟ مثلا جاری من همش در حال تیکه انداختن حالا به کی نمیدونم؟!!

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کار ادمای کوچیکه ادمای بزرگ از این کارا نمی کنن

چرا اینطوری فکر میکنی؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

منم یکی دو بار اینکارو کردم.بعد پشیمون شدم.کار بدی بود.قاط زده بودم

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

من اينكارو دوست ندارم اما خوب يه تعداد افراد دوست دارن حتما حس خوبي بهشون دست ميده بهتر يا كلمات زشت ديگران ناراحت نكنيم 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!