2737
2734
عنوان

هیکل یه خانوم چقدر تاثیر دار.....

357 بازدید | 22 پست

24 سالمه از ازدواج کردن میترسم یه دلیلش هم اینکه ..میترسم هیکلم مورد قبول همسر آیندم قرار نگیره ..من در کل سفید پوستم اما تیرگی زیادی قسمت واژ... دارم حتی لیزر هم کردم ک با شیو تیره تر نشه ولی اونقدری  ک باید جوابگو نبوده ... یه دلیل دیگمم اینکه اصلا از فرم واژ‌..م خوشم نمیاد(لابیا بزرگ) ... میخواستم ببینم بعد ازدواج امکانش هست دچار مشکل بشم؟ همسرم خوشش نیاد ؟ 

مرد میشناسم زنش ۱۰۰ کیلو مث‌ ملکه ها باهاش رفتار می‌کنه

مرد میشناسم زنش ظریف و شبیه باربی داره شکنجش میده

همش به شخصیت طرف بستگی داره...

آقایون دعوت به دوستی ندن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چرا فکر میکنی بدن اقایون بی عیب و نقصه ؟ تو یه ادم عادی هستی اونم یه ادم عادی توی زندگی فاکتورای مهم تری لازم داری تا چیزایی که گفتی 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

خب قطعا مردا سفید و زیبا دوست دارن خب 

ولی اینجوری نیست که حس سکسشون از بین بره و برای کل مجموع ازدواج درصد پایینی رو به خودش اختصاص میده یعنی چیزهای خیلی مهمتری وجود داره بخاطر اینا که زن نمیگیرن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
مرد میشناسم زنش ۱۰۰ کیلو مث‌ ملکه ها باهاش رفتار می‌کنه مرد میشناسم زنش ظریف و شبیه باربی داره شکنج ...

آره خودم همچین موردی و دیدم شوهرش عین پروانه دورش میگرده ولی خب آدم واسش درگیری ذهنی ایجاد میشه

2740

میتونم بگم هیچ تأثیری نداره.من اصلا هیکلم خوب نیست،اما شوهرم اصلا مثل من نمیبینه.منو خیلی خوب میدونه.تیرگیام خیلی زیاده.پوستم اصلا خوب نیست.اندامم که افتضاح.شوهرمم خیلی خوشگله.به این چیزا نیست.خودتو اذیت نکن عزیزم.من یه دوست دارم،مثل اروپاییاس.خیلی سفید و خوشگله.مانکنه.چشما سبز .اصلا عجیب نازه.اما شوهره اصلا قبولش نداره و تا حالا هزار بار خیانت کرده بهش

همه زندگی اینا نیس🥲 اخلاق رفتار صبوری اوووو کلی چیز هست... تو زندگی مشترک فرم و رنگ اون بنظرم بی ...

میدونم قطعا اینا نیست اما الان دوره جدید فک کنم آقایون خیلی به اینچیزا اهمیت بدن ...ذهنمو درگیر کرده اعتماد به نفسمو کرفته

آره خودم همچین موردی و دیدم شوهرش عین پروانه دورش میگرده ولی خب آدم واسش درگیری ذهنی ایجاد میشه

هرطوری خودتو قبول داشته باشی اونم همینطور قبولت داره

راجب چیزایی که گفتی من به شخصه نشنیدم کسی اون قسمت بدنش اندازه دست و صورتش سفید باشه

آقایون دعوت به دوستی ندن
2706