2737
2739

بیشتر برای بیمارایی انجام میشه که نمیشه کنترلشون کرد و راضی به خوردن قرص نمیشن 

وسواس داری؟ قرص میخوری؟

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی طرف بچه شو یادش نمیاد؟

ن اصلا اینجوری نبست. مثلا درسایی ک خوندی، حساب کتابی ک با کسی داشتی... کلا کارای روزمره ات یادت میره ولی ب مرور همش یادت میاد

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2731
جدا  چطور مگه کسیو دیدی بدتر شده؟

آره دیگه اصلا آدم حسابش نمیکنن نکن این کارو بخاطر بچهاتم شده اونا ب تو نیاز دارن بچسب به زندگیت  اگه چیزی هست ناراحتت می‌کنه رو فراموش کن اهمیت نده 

2740
درد مهم نست میخوام ببینم خوب میشم ایا  میتونم من مثل همه برم بعدش حموم و دست بشورم و وسایل خون ...

آره خیالت راحت. اینچیزا ک روتینه رو اصلا فراموش نمیکنه. اگه آلزایمر داشته باشی ممکنه

..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
دوستان تو رو خدا واقعی اگه تو دو رو بریا تون دید بگید  واسه خودم دارم میپرسم

من پارسال ی چند روز بیمارستان اعصاب بستری بودم اونجا خیلیا بودن بهشون صبح شوک میدادن اما نه درد نه ترس هیچیییییی نبود

آره دیگه اصلا آدم حسابش نمیکنن نکن این کارو بخاطر بچهاتم شده اونا ب تو نیاز دارن بچسب به زندگیت  ...

اخه چند ساله خوب نمیشم بخدا خسته ام 

همیشه مغزم درگیره 

بچه هامو دارم عذاب میدم

یه مهمونی نمیتونن برن

اخ کاش من واقعا بمیرم

قرص میخورم اما بعضی وقتا احمق میشم و فک میکنم کثیف شده و پرتشون میکنم بیرون

یکی باید مجبورت کنه بخوری 

همسرت و بگو مجبورت کنه 

تا آخرین لحظه منتظر بمونه تو اون قرص و قورت بدی

هر چقدر مراعات کنن اطرافیان بدتره 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من پارسال ی چند روز بیمارستان اعصاب بستری بودم اونجا خیلیا بودن بهشون صبح شوک میدادن اما نه درد نه ت ...

ازت خواهش میکنم هرچی میدونی بهم بگو واقعا به کمکت نیاز دارم 

به خدا بیمار اصاب و روانم و وسواس شدید دارم 

ایا خوب شدن؟

بچه هاشونو فراموش نکردن؟

2706