2733
2734

معدل 16به بالا

بستگی به هنرستان داره

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مطمئنی؟

اره

ولی اطراف من دختر خالم هر جا رفت گفتن معدل بالای 19

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
اره ولی اطراف من دختر خالم هر جا رفت گفتن معدل بالای 19

دختر من درسش خوب نیست خیلی 

اما بی نهایت استعداد داره نقاشیش هم عالیه و کلا کارهای گرافیکی و هنریش خوبه

امیدوار بودم معدل بالا نخواد

راستش توهین نباشه اما زمان ما واقعا به دانش آموزان ضعیف پیشنهاد میشد

🖤 
دختر من درسش خوب نیست خیلی  اما بی نهایت استعداد داره نقاشیش هم عالیه و کلا کارهای گرافیکی و ه ...

نه نه عزیزم اصلا نگران نباش

دور و بر ما مدرسه های نمونه هست

خیلی از مدارس کمتر از این هم میخوان. مثلا همین 16.ولی هر چقدر معدل بیشتر باشه مدارس بهتری هم میتونه بره. بهش بگید حسابی درس بخونه حداقل معدلشو به 17/5برسونه من حالا ی سرچ میکنم ببینم دقیقا چه معدلیه. قبلا مشاور مدرسه ما میگفت 16

دختر من درسش خوب نیست خیلی  اما بی نهایت استعداد داره نقاشیش هم عالیه و کلا کارهای گرافیکی و ه ...

ولی باید توجه کنه که گرافیک واقعا رشته خوبیه و برای همین معدل باید بالا باشه.  باید تمام تلاششو بکنه معدلش بره بالا چون رشته های خوب فنی معدل خوب میخواد. ولی مثلا کاردانش اکثر رشته ها معدل خاصی نمیخان. ده یازده هم باشه کافیه. ولی کاردانش با فنی خیلی فرق داره