2733
2734
عنوان

وزن جنین ..با تجربه ها بیان

81 بازدید | 17 پست

چند روز پیش رفتم سونو ۷ ماهگی دکترگفت دور شکمش نسبت ب سنش دوهفته کوچیکتره و به خاطر وزن کم جنینه وزنشم ۱ کیلو ۱۵۴گرم بودش خودمم میلم زیاد ب غذا نیس بنظرتون امکان داره چقدری بدنیا بیادش؟؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

الان تقریبا همه بچه ها ۲ کیلو پونصد هفتصد دنیا میان خیلی کم پیش میاد سه کیلو به بالا باشن نگران نباش عادیه دختر منم ۲ کیلو و هفتصد بود

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وزنگیری بیشتر تو ماه اخره عزیزم ولی الانم مغزیجات زیاد بخور خوبه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
یعنی گف وزنش کمه؟ منم‌باید این سونو رو برم شما چن هفته ای هزینه سونو چقدرشد؟ هنوز تو۲ماه کلی وزن ا ...

اره کمه وزنش.. الان ۳۰ هفتم 

۲۰۰ شد سونو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

اصلا نترس منو انقدر سر این قضیه تو بارداری ترسوندن که نگو چیزای مقوی بخور مغزیجات خیلی خوبه اگه بازم به خوردنش میلت نمیکشه پسته و بادوم و فندوق و گردو رو با یکم نبات تو مولینکس مخلوط کن مثل دارو روزی سه تا چهار تا قاشق بخور، اگه بتونی اینو با شیر مخلوط کنی بخوری که عالیه تو وزن گیری بچه خیلی کمک می‌کنه ، خرما  و کباب و فیله مرغ چه کبابی چه‌ابپزش اونم خیلی خوبه، اینا چیزای مقوی ای هستن که هم باعث میشه بچه وزن بگیره هم مضر نیست

2740
من ۳۰هفته و یک روز رفتم وزنش ۱و۶۰۰ بود. البته دیابت دارم. خیلیم کم نیس .کباب و بستنی و اجیل بخور وز ...

چندکیلو بدنیا اومد!؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی گف وزنش کمه؟ منم‌باید این سونو رو برم شما چن هفته ای هزینه سونو چقدرشد؟ هنوز تو۲ماه کلی وزن ا ...

بچه اول دویستو خرده اس. ولی من چون بچه دومه و قبلیم سزارین بود. دکتر برام بررسی چسبندگی رحم هم نوشته بود ۶۴۰ تومن شد

هنوز دنیا نیومده عزیزم. الان ۳۲ هفته ام

بسلامتی زایمان کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه اول دویستو خرده اس. ولی من چون بچه دومه و قبلیم سزارین بود. دکتر برام بررسی چسبندگی رحم هم نوشته ...

منم‌زنگ زدم‌از چن جا پرسیدم از۳۰۰تومن قیمت گفتن تا یک وخورده ای نمیدونم کدومشو برم