2733
2734

سه هفته ست که اومده خونه من و نمیره مهمون یه روز دو روز خوبه نه 20 روز 

حالا اگر اذیت نمیکرد یه چیزی باز تحمل میکردم .میره دستشویی عذر میخوام دستشویی رو کثیف ول میکنه و دستاشو نمیشوره غذاشو میپاشه رو زمین واقعا معذرت میخوام تو خونه باد رها میکنه با صدای بلند ( فک نکنین پیره کلا 65 سالشه و هر دقیقه تو اینترنته . و تو خونه ما صد بار از خودش سلفی میگیره ولی بلد نیست بعد دستشویی دستشو بشوره) جدیدا هم یاد گرفته شبا میره تو بالکن شماره 1 میکنه 

تحملش خیلییی سخته هر چه قدر بی محلش میکنم بدتر میشه دیروز بهم گفت انقدر میشینم تا سکته کنی 

حالا جلوی شوهرم خیلیی بیشتر رعایت میکنه شوهرمم بیشتر اوقات نیست .تذکر هم که میدم شروع میکنه کولی بازی که پیرم .....ولی از من سرحالتره 

صبح ها سرکارم جدیدا ناهارم نمیزارم براش ولی خودش واسه خودش سفارش میده و تا شب شوهرم میاد بی محلش میکنم و تو اتاقم شوهرمم وقتی میاد اصلا بهش محل نمیزاره ولی پررو خانم از رو نمیره

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

انقدر رعایتش کردمن و خوب بودم باهاش که اینجوری میکنه 

وگرنه جریت نداره خونه عروسای دیگش این رفتارها رو بکنه

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حس میکنم سرکارمون گذاشتی 

چرا واقعا 

باور نکردنی برات نه؟

ولی این یه سکانس از زندگی من بدبخته 

به خدا انقدر حالم بده بعد از ظهر سرم زدم

به خواهر برادراش یا بقیه بچه هاش زنگ بزن بگو میخای برین مسافرت راه دور و امکان پذیرایی از ایشونو ندا ...

شوهرم شغلش جوریه که اصلا نمیتونیم الان مسافرت بریم 

و خونه برادر مادرشوهرم تو کوچمونه متوجه میشن دروغ گفتیم

2706