2733
2734
عنوان

کسی بوده که سونوی هفته 5 بگه قلب جنین تشکیل نشده ولی بعدا تشکیل بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 383079 بازدید | 280 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

هفته چهارم بارداریم بتا 8000 به بالا بود  ...

متاسفانه مشکلی پیش اومده وخیلی نگرانم  .  بار اول که رفتم سونو دکتر سونو این جوابو نوشت :

یک ساک حاملگی قابل رویت هست

سن حاملگی بر اساس MSD=17MM برابر با 5 هفته و شش روز است

تصویر YOLK SAC با شکل و اندازه نرمال رویت شد

در حال حاضر تصویر امبریو در داخل ساک حاملگی دیده نمی شود

توده فضاگیر SOLID یا CYSTIC  در آندکسها مشاهده نشد

مایع ازاد در کاویته لگن دیده نشد

دراون زمان با اینکه چند روز لک داشتم و یکی دو روز خون چند قطره دیدم ..دکتر سونو گفت مشکلی نداری و دکتر متخصص هم گفت فقط استراحت تا بعد دیده شدن قلب شیاف یا قرص  و .. داده بشه

اما امرروز بعد 13 روز رفتم سونوی دوباره برای دیدن قلب  دکتر سونو این ج نوشت:

سن حاملگی بر اساس GS = 26 MM برابر با 7 هفته و دوروز  هست

در اندکسها ضایعه فضاگیر دیده نشده

یولساک رویت نشد

فتال پل رویت نشد

BLIGHTED  OVUM  برای بیمار مطرح است

چرا یولساک تو سونوی اول دیده شد اما سونوی دوم میگه رویت نشده؟مگه  از بین میره؟میخام صبر کنم تا چند هفته که قلب شاید تشکیل شه ، تصمیم درستیه ؟ یا اشتباه میکنم ؟؟؟

اگر خدای نکرده حاملگی پوچ باشه خود بخود سقط میشه اگر صبر کنم ؟ یا حتما باید خودم اقدام به سقط کنم؟ خطر ناک نیست ؟

تا چند هفتگی احتمال تشکیل قلب وجود داره و میشه امید داشت؟

با توجه به خون و لک قهوه ای مداومی که دارم سقط حتمیه ؟

چون من لک بدون درد دارم  و اصلا هم تو این زمان بارداری تهوع نداشتم فقط چند روز درد سینه دشتم /اگر کسی اطلاعی در این زمینه ها داره  کمکم کنید خیلی ممنون میشم..خیلی میترسم l

دلم گرم شد با حرفاتون. منم رفتم سونو. اول که دکتر گفت چیزی دیده نمیشه. بعد سونو واژینال کرد گفت جنین تشکیل شده ولی فعلا قلب نداره.تو سایت ها هم دیدم 6 هفته تشکیل میشه نگران شدم ولی الان میگین بعدشم میشه خیلی خوشحال شدم.

امروز روز منه    
2728

سلام خانما. اکثر مطالبی که خوندم واسه این بود که زود رفته بودن سونو. ولی من زود نرفتم من شنبه که ۷ هفته و ۲ روزم بود رفتم سونو ولی سونو گفت ۵ هفته و ۴ روزته!! یولک ساک و فتال پل هم دیده شد ولی قلب نه. اینکه سن حاملکی رو کمتر گفت با اینکه من پریودام کاملا مرتب بوده خیلی نگرانم کرده. هی فک میکنم حتما تو همون سن رشد متوقف شده‌. حالا دکترم چون دید خیلی استرس دارم برام سونو واژینال نوشت که ۴ روز بعد سونو قبلی بدم. از یه طرف نمیخام برم  میگم چند روز بیشتر بگدره. از یه طرفم اصلا تحمل ندارم صبر کنم. خواهش میکنم ازتون اگه این متن رو خوندین واسم دعا کنید فقط قلبش بزنه و سالم و صالح باشه.خیلی نگرانم

2738

دکتر حسین روازاده در غرفه روزنامه قدس: سقط جنین‌هایی که قلب آنها دیرتر از مغز تشکیل می‌شود اشتباه است - قدس آنلاین | پایگاه خبری - تحلیلی

http://qudsonline.ir/news/571750/دکتر-حسین-روازاده-در-غرفه-روزنامه-قدس-سقط-جنین-هایی-که-قلب-آنها

سلام من هشت هفته باردارم دوهفتس لکه بینی کم دارم رفتم سونو شکمی و واژینال گفت ساک هست ولی گرده وقلب نداره .برام شیاف پروژسترون نوشت الان میترسم اسنفاده کنم چون هنوز قلب نداره ممکنه شیاف سقطش کنه یانه من بیخودی نگرانم گفت دوهفته دیگه بیا

2706