2733
2739

خیر

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نه ولی آدمی که انرژی هراش بالاست ناخودآگاه طرز رفتارش با همچین آدمی عوض میشه

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

بله دیدم ک میبینی از ت کوچیک ترع ها اما اونجور ک با اون رفتار میکنن با منی ک مجردم نمیکنن🫤

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

برای کسایی هیچی برای مانور دادن ندارن و هیچی برای افتخار ندارن فک کنم بله

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بله دیدم ک میبینی از ت کوچیک ترع ها اما اونجور ک با اون رفتار میکنن با منی ک مجردم نمیکنن🫤

دقیقا طرف ۴ سال از من کوچیکتره حرف دلمو زدی😂😂از وفتی شوهر کرده همه ی جور خاصی برخورد میکنن باهاس

دقیقا طرف ۴ سال از من کوچیکتره حرف دلمو زدی😂😂از وفتی شوهر کرده همه ی جور خاصی برخورد میکنن باهاس

هعی😞خدا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

دیگه می دونن اون داره زندگی تشکیل میده ،خودش میشه صاحب خونه ،خودش باید تصمیم بگیره برای زندگیش 

به غیر اون یه بچه (شوهرش ) نفهم و دیوونه هم افتاده زیر دستش 

به علاوه کار های خونه و زندگی باید مواظب اون بچه باشه که خطا نکنه 

دیگه واقعا هم سخته زندگی متاهلی 

جایگاه اجتماعی رو بالا میبره؟؟؟ واقعا چ وضعشه😂😂

نمیشه گفت بالا میبره اما ادم بعد از ازدواج یک شخصیت مستقل پیدا میکنه از نظر اجتماع.‌ مثلا وقتی مجرد هستی و با خانواده زندگی میکنی اگه جایی برای مهمونی یا عروسی دعوت بشید طرف حسابشون پدر و مادره، به اونا زنگ میزنن، کارت به اسم اونا نوشته میشه اما بعد از ازدواج به خودت زنگ میزنند و دعوت می‌کنند، حالا ممکنه از دید بعضیها این افزایش احترام به نظر میاد