2737
2739
عنوان

کیا ترمیم معدل دارن امسال؟

137 بازدید | 19 پست

من پارسال دیپلم گرفتم 

برای ترمیم معدل باید دوازدهم امتحان بدم یا چی یازدهم هم بخاطر شرط معدلش ترمیم میخواد؟

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یازدهم برای سال بعده  امسال فقد ۱۲

اها پس یازدهم با نظام جدیده

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 
2740

یکی به من بگه کی این سایت لعنتیو باز میکنن:/

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^

آقا ثبت نامش کیه؟

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
ینی چی یازدهم برا سال بعده؟  من امسال کنکور بدم قبول شم سال بعدم باید یازدهم بدم؟؟ نفهمیدم

گلم پشت کنکور بمونی مجبوری یازدهمم ترمیم کنی

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
اها پس یازدهم با نظام جدیده

فک نکنم ولی ربطی ب نظام قدیم و جدید داشته باشه 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎