2733
2734
عنوان

طریقه استفاده شامپو رنگ

132 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من تازه موهامو لایت کردم رنگ دودی نقره ای گذاشته بودم الان زرد شده لایتام بدم میاد میخام شامپو رنگ بگیرم کدوم رنگش قشنگتره؟قیمتش چقدره چنددقیقه بمونه کافیه ممنونم ازتون راهنماییم کنید لطفا

شامپو بنفش میگیری با آب قاطی میکن پنج دقیقه میمونه میشوری 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول پایه لایت هاتو ببین چقدر هست

بعد شامپو رنگ بر اساس همون بگیر 

عین شامپو روی موهای خیس میزاری 10 دقیقه حدودا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2742

بستگی به برندش داره.

روی خود بسته طریقه استفاده ازش رو نوشته.

من bu مصرف کردم که یک دقیقه باید میموند. Weeko هم مصرف کردم که زمانش ۳۰ دقیقه بود. مارال هم داشتم که اون ۲۰ دقیقه بود

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

پودری بگیری ۵۰ ، شامپو ۱۵۰ . تو حموم آخر کار کامل میزنی که همه جای موهاتو بگیره ۴ تا ۱۰ دقیقه صبر میکنی تا بگیره بعد میخوری . با دقت و زمان بالا بزن که کمرنگ یا چند رنگ نشه 

بیشتر رنگاهم فکر کنم داره

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
پودری بگیری ۵۰ ، شامپو ۱۵۰ . تو حموم آخر کار کامل میزنی که همه جای موهاتو بگیره ۴ تا ۱۰ دقیقه صبر می ...

میخوره یا میشوره😁

عزیزم چندروز ماندگاره؟

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
میخوره یا میشوره😁 عزیزم چندروز ماندگاره؟

🤣🤣🤣 میشوره 

تا یه ماه ولی بری حموم هی کمرنگ میشه دیگه مگه اینکه هربار دوباره بزنی

2740
🤣🤣🤣 میشوره  تا یه ماه ولی بری حموم هی کمرنگ میشه دیگه مگه اینکه هربار دوباره بزنی

رنگ قهوه ای سوخته هم هس 

من ک دخترم میخوام بگیرم بزنم ی حالت خرمایی میخوام 

موهای خودم مشگی هستن 

بخوام خرمایی بشن چ رنگی باید بگیرم 

بعد ببخشین قشنگ رنگ میگیره یا ن با شامبو 

و اینکه چقدر ماندگاری داره 

و برم حموم بزارم و بشورم بیام بیرون موهام رنگش یعنی عوض شده 😊

خدایا شکرت🙏
رنگ قهوه ای سوخته هم هس  من ک دخترم میخوام بگیرم بزنم ی حالت خرمایی میخوام  موهای خودم م ...

باید اول دکلره کنی ، این شامپو رنگ که من میدونم اینجوریه نمیدونم شاید تخصصی ترش برای رنگ های تیره ترم هست