2737
2734

دختری هستم ۲۱ ساله ۳ بهمن ۱۴۰۰ نامزد شدم (سنتی) با بهترین انسانیکه به عمرم دیده بودم 

عروسیمون۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ شد

تیر ماه باردار شدم اما سقط شد 

با خانواده شوهرم بودیم و جهازمو هنوز باز نکرده بودم

برای بار دوم ۱ شهریور ۱۴۰۲ درست روز تولد شوهرم فهمیدیم داریم دوباره بچه دار میشم خوشبخت ترین بودیم 

تا اینکه....😭😔

۲۹ دی ۱۴۰۲ وقتی ۶ ماهه باردار بودم شوهرمو بر اثر تصادف از دست دادم و من در یک کلمه پیر و نابود شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی از آشناهای ما هم همینجوری شد ، خانومه یه هفته بعد عروسی رفتن تفریح کنار دریا ، آقا غرق شد . یعنی کل مدت زندگیشون یه هفته بود ، چند وقت بعد هم معلوم شد همون شب عروسی حامله شده خانومه . بنده خدا موند با یه بچه و یه هفته زندگی مشترک . 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2738

بزار من تجربمو بگم بهت ...

الان که بارداری و هفته های آخرته ....

تمومه تلاشتو بکن آروم باشی من رو بارداری انقدر حرص زدم برای برادرزادم همش بخاطراینکه تو کما بود حللش بد بود کل ۹ ماه بارداریمو گریه کردم و دخترم دنیا اومد بعدش یه دختر مضطرب و عصبی و حساس ....

بعد که باردار شدم باردوم با خودم گفتم دورازجون بابامم بمیره دیگه ناراحتی نمیکنم دختر دومم ۳ سالشه اروم و تپل و شاد ....

همسرت و نزدیکترین کس رو از دست دادی منتها اون بچه که تو شکمته غیر شما هیچکیووووو نداره خواهشا ناراحتی نکن و اون بینوا رو ضجر نده ......

لطفا هرکی میگه با همسرم مشکل دارم نسخه طلاق نپیچید ..آوای مظلوم ارومیه یادمون نره اگه مادربالاسرش بود شکنجه نمیشد ...لطفا با هرکسی ازدواج نکنید ...اگه خوب نیست و به ثبات اخلاقی نرسید بچه دار نشید ...اگه بچه دار شدید سنگ از آسمون بارید مراقب بچه هاتون باشید ..اونها ضعیفن و به مادر پناه میارن😭♥️قبل بارداری دومم شده بودم ۶۲ کیلو ...الان ۶۸ کیلوهستم و تو حسرت اون وزنمم ...آرزومه بشم ۶۲ ....خیلی دلم میخواد اون روز که رو ترازو ۶۲ رو میبینم زنده باشم🌱💪💪💪
یکی از آشناهای ما هم همینجوری شد ، خانومه یه هفته بعد عروسی رفتن تفریح کنار دریا ، آقا غرق شد . یعنی ...

درد خیلی بدیه خدا سر هیچ بشری نیاره خدا به اون خانمم صبر بده و بچشو براش نگه داره

دیگه ازش خبری ندارین؟

بزار من تجربمو بگم بهت ... الان که بارداری و هفته های آخرته .... تمومه تلاشتو بکن آروم باشی من رو ...

این بینوا از روز اولی که وارد بطنم شده خیلی زجر کشیده خیلی بمیرم براش😭

یه ماه قبل تصادف همسرم منو پدرو مادرم تصادف کردیم استرس و اضطراب اون هنوز از تنم نرفته بود که این اتفاقی بعد یه ماه برای همسرم افتاد نابود شدم 

خدا خودش به بچه طفل معصومم رحم کنه😔

این بینوا از روز اولی که وارد بطنم شده خیلی زجر کشیده خیلی بمیرم براش😭 یه ماه قبل تصادف همسرم منو ...

امیدت به خدا باشه عزیزم ...

بچتو به چنگ و دندون بگیر بزرگ کن ....

واقعا سخته ....

اما عین شما فراوون بودن و هستند ....از خود خدا کمک بخواه

لطفا هرکی میگه با همسرم مشکل دارم نسخه طلاق نپیچید ..آوای مظلوم ارومیه یادمون نره اگه مادربالاسرش بود شکنجه نمیشد ...لطفا با هرکسی ازدواج نکنید ...اگه خوب نیست و به ثبات اخلاقی نرسید بچه دار نشید ...اگه بچه دار شدید سنگ از آسمون بارید مراقب بچه هاتون باشید ..اونها ضعیفن و به مادر پناه میارن😭♥️قبل بارداری دومم شده بودم ۶۲ کیلو ...الان ۶۸ کیلوهستم و تو حسرت اون وزنمم ...آرزومه بشم ۶۲ ....خیلی دلم میخواد اون روز که رو ترازو ۶۲ رو میبینم زنده باشم🌱💪💪💪
این بینوا از روز اولی که وارد بطنم شده خیلی زجر کشیده خیلی بمیرم براش😭 یه ماه قبل تصادف همسرم منو ...

خدا رحمت کنه همسرتو و حافظ تو و بچت باشه پشتوانه ای داریدکسی که حمایتتون کنه

2706