2752
2734
عنوان

مهریه برای صیغه

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 56 پست

کاش در مورد چیزی اطلاعات نداریم اظهار نظر نکنیم. یکی میگه صیغه موقت مهریه نداره، یکی میگه بعد از تموم شدنش مهریه باطل میشه، یکی میگه هیچ جا ثبت نمیشه. خب مگه مجبورین نظر بدین 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
صیغه مهریه ای نداره که بشه اقدام کرد مگه اینکه چیزی به نامش بزنن قبلش یا چک داشته باشه کلا برای صیغ ...

اتفاقاً صیغه بدون مهریه باطله ولی عقد دائم نه.

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤چشمانِ تو شرط من است،مشروطه خواه تو شدم،من عاشقِ چشم تو و خواب نگاه تو شدم❤///////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه رسمی باشه موقع باطل کردن اون دفتردارازخانوم میپرسه آیاادعایی درباره ی مهریه داره یانه که صیغه رو ...

ینی میگی الان ک اقدام کرده برا مهریه هنوز صیغه باطل نشده؟

https://nikdaad.co/%D9%86%D9%81%D9%82%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%B2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%82%D8%AF-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%AA/

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب تو برگه دیدم زده بود خانم فلانی برای مهریه درخواست داده بره دادگاه بعدشناسنامشم اسم‌زنه نیست

خب ممکنه شناسنامه جدید گرفته باشه نمیشه روی این چیزا حساب کرد ، باز خدا می‌دونه 

خواهر من یکبار عقد کرد بعد جدا شد بابام شناسنامه جدید گرفت صفحه ی دومش هم هیچی ننوشته دیگه ، سفیده

اتفاقاً صیغه بدون مهریه باطله ولی عقد دائم نه.

مهریه تعیین  میکنند درسته باید باشه ولی اگه  تموم شد و طرف مهریه نداد نمیشه اقدام کرد مگر چی باشه یا چیزی زده باشه به نام زن

وگرنه حتی امضای با شاهد بین خودشون هم فایده نداره  طرف نمیده ول میکنه میره

شمااگ‌میدونین بگین لطفا

لینکش رو از گروه وکلای نیک داد براتون گذاشتم. میتونین مطالعه کنین و در مورد مسائل حقوقی توی این سایت سوال نپرسین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب ممکنه شناسنامه جدید گرفته باشه نمیشه روی این چیزا حساب کرد ، باز خدا می‌دونه  خواهر من یکبا ...

من شنیدم مردا بخوان اسم زنیو پاک کنن باید یک زن دیگ عقد کنن تاقبلی پاک شه

مهریه تعیین  میکنند درسته باید باشه ولی اگه  تموم شد و طرف مهریه نداد نمیشه اقدام کرد مگر ...

طرف حتی اگه شوهرش تو صیغه بمیره می تونه مهریه اش رو بگیره هیچ فرقی با عقد دائم نداره تو گرفتن مهریه!!

این حرفا رو از کجا پیدا می کنین!!

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤چشمانِ تو شرط من است،مشروطه خواه تو شدم،من عاشقِ چشم تو و خواب نگاه تو شدم❤///////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      
ینی میگی الان ک اقدام کرده برا مهریه هنوز صیغه باطل نشده؟

عزیزم یکی صیغه شده بود من تودفترخونه بودم واینوشنیدم دفترخونه داره اززنه پرسیدکه بعداادعایی درباره ی مهریه نداشته باشه بازم بهتره ازیه وکیل مشورت بگیری 

قبلابرای یک ساعت مشاوره دویست تومن میگرفتن توشهرما

طرف حتی اگه شوهرش تو صیغه بمیره می تونه مهریه اش رو بگیره هیچ فرقی با عقد دائم نداره تو گرفتن مهریه! ...

چون دختر خاله ام صیغه شده بود کتبا هم نوشته بودن پسره مهریه نداد زیاد هم نبود ول کرد رفت

هر چی هم شکایت کرد گفتن میخواستی صیغه نشی

گفتن توی مدت صیغه باید میگرفتی ازش الان که ول کرده رفته دستت به هیچ جا بند نیست

2706