2752
2734
عنوان

مهریه برای صیغه

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 56 پست
ینی طرف داره دروغ میگه ؟

بله موضوع مهریه نیست چیز دیگه ایه، صیغه یا عقد دایم فرقی نمیکنه مثل اینکه یه نفر بگه کلا طلاق گرفته و همه چی تموم شده باشه بعد چند سال بره مهریه ای که در کار نیست رو تقاضا کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی بگم والله فک نکنم. برا گرفتن مهریه دائم باید کفش آهنی پات کنی اخرشم سالی یه سکه بدن. این که دیگه صیغستو وقتش تموم شده. باز با یه وکیل صحبت کنه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

صیغه نامه باشه و توی صیغه نامه قید شده باشه بله میتونه بگیره مهریه حق زنه فرق نداره ازدواج دائم یا موقتش

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
چ مدرکی

یه جایی ثبت شده باشه که مهریه اش چه قدر بوده یا صیغه نامه داشته باشن.

اینا رو داشته باشه عین همون عقد دادگاه پیگیری می کنه مهریه رو.

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤چشمانِ تو شرط من است،مشروطه خواه تو شدم،من عاشقِ چشم تو و خواب نگاه تو شدم❤///////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      
معمولا صیغه مهریه نداره مگه اینکه در صیغه نامه قید بشه که در اینصورت میتونه اقدام کنه

اون نفقه است عزیزم. صیغه موقت بدون تعیین مدت و مهریه باطله 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
ینی میگی عقدش بوده قبلا؟

تنها در یک صورت میتونه قانونی تقاضای مهریه کنه، اینکه مدت زمان عقدنامه به پایان نرسیده باشه .

من فکر میکنم طرف عقد بوده و رسماً هم جدا نشده بوده الان که می‌خواسته رسماً جدا شه تقاضای مهریه داده

بعضی از دوستان گفتن صیغه مهریه نداره یا باطل میشه و ... اتفاقا من خونده بودم که عقد دائم رو میشه بدون مهریه انجام داد، ولی عقد موقت اصلا بدون مهریه نمیشه. بعد صیغه باطل شد یعنی چی؟ صیغه مدت داره تموم میشه دیگه.

ولی اینکه بعدها می‌تونه بگیره یا نه رو نمی‌دونم.

بله موضوع مهریه نیست چیز دیگه ایه، صیغه یا عقد دایم فرقی نمیکنه مثل اینکه یه نفر بگه کلا طلاق گرفته ...

خب تو برگه دیدم زده بود خانم فلانی برای مهریه درخواست داده بره دادگاه

بعدشناسنامشم اسم‌زنه نیست

ینی چی  نگا میگ ده سال پیش ۳ سال صیغه بوده الان رفته برامهریه اقدام کرده

صیغه مهریه ای نداره که بشه اقدام کرد مگه اینکه چیزی به نامش بزنن قبلش یا چک داشته باشه

کلا برای صیغه نمیشه اقدام به مهریه کرد

2706