2733
2739
عنوان

ترک هایی که عاشق آهنگ گوش دادنن

60 بازدید | 2 پست

من خودم ترک نیستم، ترکیم بلد نیستم

الان یه نفر یه تاپیک راجع به آهنگ زد یه چیزی یادم اومد. 

من یه شب اتفاقی کنجکاو شدم توی یوتیوب آهنگای کشورای مختلف (که ویو بالایی داشتن) رو شنیدم. اتفاقی یه خواننده ترکیه ای رو دیدم که صدای جذابی داشت ، گفتم شماها که یکم از زبونشونو حالیتونه گوش کنید حالشو ببرین چون وقتی متوجه بشی خواننده چی میگه لذتش بیشتر میشه. 

Mert demir

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

ترکی و ترکیه ای باهم فرق داره زبونشون

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ترکی و ترکیه ای باهم فرق داره زبونشون

بعضیاشون که میگن شبیهه، ما متوجه میشیم چی میگن🤷‍♀️

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘