2752
2734

وااای فهمیدم چرا پیدا نمیکنی چه ناشیانه تاپیک زدم .خخخخ الان بیای کلی میخندی اسم تاپیک اومده تو پست اول😂

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای .فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره بابا همون اسمش ویولت بیا.... بود بهتر بود بازدید کمتر داشت ولی اشکال نداره بیخیال.

ترنج تو هم خیلییی حساسی مگه بچه خوب نیاد غذا بخوره.نقطه ضعف دادی دستش.اگه تقصیر تویه قهرش برو معذرت خواهی کن و اشتی ولی اگه اونه فقط سر سنگین باش.

مردای قهر قهرو هر چی بالو پر بدی اهمیت بدی بدتر میشن میفهمن که راهشون درسته.

خدایا شکرت🌱🌸

آخه دیشب تو نامه خیییلی توپیدم بهش خخخ هر چی دلم میخواست بهش گفتم .تازه خواب بود رفتم گفتم پاشو بخون بینیم بابا .بعدم دعوا بدتر شد

ویولت اکه بره دیگه چیزی گیرش نمیاد بخوره من بهش این دفعه هم ناهار میدم اون لجبازه از سر لج نمیخوره

نامم عین بی سیاستی بود همش گفتم تو نداشتی تو نکردی منو اسیر کردی بدبختم کردی😂ولی خوب کردم

به نظرم کاریش نداشته باش برا غذا و اگه واقعا فکر میکنی تقصیر توئه برو آشتی الکیییی یه چیزیو کش نده.یه سری از کاراشون با رفتار ما تغییر میکنه.

برو بهش بگو اگه بابت نامه ناراحتی من فقط میخواستم باهات درددل کنم دیشب خیلییی ناراحت بودم و.........

خدایا شکرت🌱🌸