2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الان دیگه نمیزارم اتفاقا میخوام هر چی عکس اینجوری دارم تو گوشیم حذفشون کنم 90 درصدشون زن تنها و غمگینه.

تو فنگ شویی میگه این جور تابلو ها و مجسمه ها رو از تو خونه بردارید اونوقت من تو گوشیم پره از اینا.

یه مجسمه داشتم انداختم دور

خدایا شکرت🌱🌸
2731

آخه چرا باید اخوان دوست داشته باشی.اخوان خیلی شاعر جدی ای هستش.

شعراش بیشتر سیاسی هستن و سیاه نمایی حالا شایدم واقع نمایی توش موج میزنه.خیلیاشون توی زندان سروده شدن پس فعلا شاعر مورد علاقتم عوض کن خانم 😉 

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای .فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

اینم اولین چیزی ک قبل تمرینها جذب کردم

همیشه روی شستن رنده حساس بودم و خیلی وقت میداشتم.از وقتی هم واسه دخترم رنده میکنم واسش رنده جداگرفتم ولی باز همیشه موقع رنده کردن عذاب وجدان داشتم میگفتم کثیف ترین چیز اشپزخونه رنده ست کاش یه رنده بود که راحت توش شسته میشد

اینم بگم از رنده های یک طرفه تخت خوشم نمیاد سه طرفه دوست داشتم.نمیدونستم اصلا همچین چیزی هست.چند روز پیش رفتم پلاسکو اینو دیدم بال دراوردم😂فقطم همین یکی رو داشت اخریش بود

حالا خوبه تو چندسال پیش خریده باشی😃 

نه جالب بود من از همین سه طرفه ها دارم.

ولییی برا شستنش منم اولا بزرگترین مشکلم بود بعد از جاریم یاد گرفتم همون موقعه که استفاده میکنی سریع بشوری حتی با آب خالی دیگه دردسر نمیشه.

از اون موقعه دیگه مشکلی ندارم

خدایا شکرت🌱🌸

میکوبمشون 

رنده رو واسه موز و این چیزا گفتم

بعدم رنده بوی پیازش میمونه لامذهب کلا محل رشد میکروبه تیغه هاش

با فرچه دسته بلندم میشه شست

کار خوبی میکنی.کلا درگیر رنده هستی😂بیخیال باش 

مگه پیازو رنده میکنی؟؟من اوایل از بس مادرشوهرم گیر میداد که پسرم نباید پیاز تو غذاش معلوم باشه باید رنده کنی باید اینجوری غذا درستی اونجوری درست کنی 

کلافه میشدم 

از اون موقعه که اومدم خونه خودم پیازو خرد میکنم حتی یک بار هم نگفته چرا؟؟یا فلفل دلمه و هویج تو غذا میریزم اینقد ازش غول ساخته بود که من راه رفتن خودمو یادم رفته بود.

خلاصه الان برا یه غذایی که پیاز داغ میخواد مثل عدس پلو هم میگه از اون پیاز داغ مخصوصات درست کن.

مامانش اگه بفهمه پیاز داغ میخوره اونم چه با اشتها و با پیازهای درشت سکته میکنه😂البته میدونه هاااا😉

خدایا شکرت🌱🌸

من وسواس ندارم خیلی هم چرکو ام خخخ ولی نسبت ب بعصی چیزا حساسم میترسم بهت بگم تو هم اینجوری شی

ولی این مورد مهمه بهت میگم.اسکاچ رو همینجوری نمیذارم رو ظرفشویی خشک بشه چون بوی نم خیلی بدی میگیره و میشه منبع میکروب مخصوصااااا اگه ابری باشه .

بعد طرف ناهار و شام ک میدونم تامدتی استفاده نمیشا تمیز میشورمش با گیره اویزون میکنم به اب چکون.اسکاچ طرفای خودم و نارگل و طرفشویی شستن هم فرق داده

یه سری سبد تفاله گیر و توری راه اب و اسکاچ و... هم دارم مخصوص مرغ و ناهی شستنمه خخخ

بعد درمورد پیاز هم شوهرم خییییلی حساسه اصلا کوتاه نمیاد

در کل بدغذاترین کسیه که دیدم یه روز بهت میگم لیست چیزایی ک نمیخوره رو تا ببینی چقد کارم سخته😣