2752
2734
عنوان

توصیه برای کسایی که میخوان درجا چاق بشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 81 پست
خوشبحالتون من میخوام لاغرشومم

تاپیک میزنم تگت میکنم تو لاغری هم 

اما من برای چاقی نمیخورمش قبل تمرین بدنسازی برای عضله سازی

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه تعدادشون کمه  مثلا ۶ تا پسته یا بادوم هندی که چیزی نیست 🥲

خب نميشه كه بريم بگيم ببخشيد آقا شش تا پسته بده باز كم كمش بايد يه كيلو بخريم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
من جودو سر و با شیر و موز و گردو و دانه چیا میزارم یه ربع بپزه به عنوان صبحونه میحورمش  غلظتش ...

من زیاد غلیظ دوست ندارم

ولی انواع مغذیجات رو پودر کردم و میریزم داخل شیر با خرما و عسل و جو

وعده های غذایی هم بیشتر کردم

ولی وزنم هبچ فرقی نکرد

تشکر برای صبحانه ناشتا می خورم انشالله جواب بده 

برای صبحونه بهت پیشنهاد میدم ۵ تا سفیده دخم مرغ و دو تا سیب زمینی بدون نون بخوری 

یا 

۵ قاشق جو دو سر با یک لیوان شیر و سه تا گردو پودر شده و یک قاشق دانه چیا بخوری 

وقتی خودت و توی سکوت بسازی ...                                        کسی نمیدونه به چی حمله کنه ....♡
خب نميشه كه بريم بگيم ببخشيد آقا شش تا پسته بده باز كم كمش بايد يه كيلو بخريم

نه بابا میتونی بگی ۲۰۰ ۳۰۰ هزار تومن پسته و بادوم و اینا 

من زیاد غلیظ دوست ندارم ولی انواع مغذیجات رو پودر کردم و میریزم داخل شیر با خرما و عسل و جو وعده ه ...

عجیبه 

خوب دوس داری حجم بگیری اگر بری باشگاه بعد اینا رو بعد باشگاه بخوری خیلی یهویی حجم میگیری 

پس اون معجون و کی بخورم

زمانی که توی روزت بیشترین فعالیت و داری 

2706