2733
2734
عنوان

چبکار کنم قطع شه؟

148 بازدید | 8 پست

روز دوم پریودیمه نعمولا سه چهار روز طول میکشه ولی فردا قراره با شوهرم بریم یه جای مهم که تم دادن و نمیدونم چیکار کنم

بر سرش چتر گرفتم دیدم، او خودش باران است

اگه ناراحت نمیشید...

یه صلوات برا ظهور امام زمان عج وحل مشکلات همه 

بفرستید🙏

عاقبت بخیر ان شاءالله 🥀

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه زیاده دو تا نوار بزار. 

دوتا هم لباس زیر بپوش رو هم .محکم میشه😬😬😬

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
کجا میرین؟ سلامتیت‌ واجب تره قطع نکن بعدا دچار مشکل میشی  پریودت بهم میریزه

یه مهمونی دوستانست عزیزم که خیلی برام مهمه بیشتر بخاطر تم که دادن وگرنه اصلا مهم نبود

بر سرش چتر گرفتم دیدم، او خودش باران است
2740

تم دادن؟؟؟

ینی چیی

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.