2737
2739
عنوان

تو انتخاب رنگ رژ مشکل دارم🔴🤕

80 بازدید | 8 پست

رنگ پوستم سبزه روشنه ( تقریبا گندمی) و رنگ لبام صورتی کمرنگه همیشه تو انتختب رنگ رژ مشکل دارم . به نظرتون با تدجه به رنگ پوست و لبم چه رنگ رژی بیشتر بهم میاد؟ تو مغازه تهش اینه بزنی رو دستت .نمیشه رو لب امتحان کرد ببینی چطور میشه همیشه میام خونه پشیمونم از خرید رژم

منم مث توام 

بنظرم رنگای اجری بهم میاد

صورتی پررنگ

قرمز یکم تیره 

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگه پوستت رو به رنگ روشنه رنگهایی مثل صورتی ملايم کالباسی یا هلویی 

اگه رنگ پوستت سبزه طوره قرمز نارنجی 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

رنگای سرد رو حتمااا امتحان کن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 

مثلا یه قرمز ملایم که تناژ سرد داشته باشه عالی میشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2740