2737
2734

خواهر من یه آپارتمان شهرستان داره که داده رهن قبل از عید مستاجر گفت که می خواد از خونه بره ( قرار دادشون تا مهر 96 هست ) که خواهرم بهش گفت چون چولشو نداره باید خونه را بده رهن و پول ان آقا را برگردونه که آن آقا نه کلید را داد و نه اجازه داد کسی بره و خونه را ببینه حالا همسایه ها خبر دادن که خود ان آقا خونه را به کس دیگه اجاره داده از نظر قانونی خواهرم چی کار می تونه بکنه الان 

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

شكايت كنه و قرداد رو نشون دادگاه بده 

البته اگر نتونين ثابت كنين كه أجاره نداده و داده به كسي دادگاه ميگه تا زمان خودش بايد بشينه 

بايد شاهد داشته باشين و اقدام كنين

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻

مگه تو قرار داد طرف اجاره را نوشتن میشه به جر آنها کسی ساکن بشه تو خونه ؟

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مستاجر نمیتونه همچین کاری بکنه، حتما چک تضمینی هم ازشون ندارید؟ شکایت که فایده نداره ، اگر کسی خونه رو خواست خب با شما باید قراداد ببنده قانونا وگرنه حضورش در خونه شما هیچ توجیحی نداره

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

نمی دونم چک دارن یا نه خواهرم می خواد بدونه الان چی کار باید بکنه شکایت که حتما خیلی طول میکشه 

اقاقیا جان الان میشه تحویل بگیرن یا باید صبر کنن تا موعد اجاره با توجه به اینکه اصلا مستاجر جدید را نمی شناسن اگر مستاجر قبلی ادعا کنه که خونه را به دوست یا فامیلش داده چی این کار از نظر قانونی چه حکمی داره

اقاقیا جان الان میشه تحویل بگیرن یا باید صبر کنن تا موعد اجاره با توجه به اینکه اصلا مستاجر جدید را نمی شناسن اگر مستاجر قبلی ادعا کنه که خونه را به دوست یا فامیلش داده چی این کار از نظر قانونی چه حکمی داره

اگر خونه رو هم به کسی تحویل داده باشند غیر موجر یا مالک کار غیر قانونی محسوب میشه حالا هر کسی باشه ، میشه بخاطر اینکار ازش شکایت کرد.گفتید چک ضمانت ازش ندارید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نمی دونم چک دارن یا نه خواهرم می خواد بدونه الان چی کار باید بکنه شکایت که حتما خیلی طول میکشه

اگر چک داشته باشه که خیلی راحت تر میشه پیگیری کرد ولی بگو  اول برن همون بنگاه که معامله کردن و از اونجا اقدام کنند خونه رو پس بگیرن و اگر جواب نداد ، بعد از طریق شورای حل اختلاف پیگیر بشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مرسی اقاقیا جان با یه وکیل مشورت کردم دقیقا حرف های شما را زدن چک تضمین ندارن ولی چون تو قرار داد قید شده که مستاجر باید شخصا از ملک استفاده کنه خواهرم می تونه ازش شکایت کنه و دادگاه قرارداد را فسخ می کنه