2737
2739

اگه ۶۰ میلیون داشته باشید طلا میخرید یا مبل؟مبلاتونم درحد نو باشه فقط از مدلش خسته شده باشید 

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم بگم طلا یا بسه؟

خخ بگو چون من دلم ب مبله🥺اما همه میگن طلا بخر مبلات خوبه شوهرمم میگه طلا بخر بعدن پشیمون میشی.اما یه مبل دیدم ۵۴تومن خیلی ب دلم نشسته🥺

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸
خخ بگو چون من دلم ب مبله🥺اما همه میگن طلا بخر مبلات خوبه شوهرمم میگه طلا بخر بعدن پشیمون میشی.اما ی ...

وای نه 

الان احساسی شدی اما طلا خیلیییی به نفعتهههه 

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
2740
وای نه  الان احساسی شدی اما طلا خیلیییی به نفعتهههه

راست میگی طلا بهتره اما متاسفانه من همش هیجانی تصمیم میگیرم.الان مبلای خودم کاملا نو وتمیزن اگه مبله جدید بخرم جا ندارم دیگه اینارو نگه دارم باید مفتی بدم ب یکی از فامیلا ک نیاز داره موندم چ کنم