2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرتون راسته؟ 

به قول خود موزون این همه آدم وجدانشونو زیر پا میذارن بخاطر موزون بیان دروغ بگن ؟ غیر از خود مشاهده گر ،کادر بیمارستان خانواده مشاهده گر و افراد دیگه هم شهادت میدن اونا هم دروغ میگن؟ 

💠 به علت جابه‌جایی اذان تهران، پخش برنامه ۱۵ دقیقه جابه‌جا و در ساعت ۱۷:۱۵ تثبیت شده است.

🕔 پخش: هر روز ساعت ۱۷:۱۵

🕐 بازپخش: ۱ بامداد

از شبکه چهار سیما

🕣 بازپخش: ۸:۳۰ صبح روز بعد

از شبکه قرآن و معارف سیما

پی‌نوشت:

💠 قابل توجه بینندگان عزیز برنامه و همراهان بیناضمیر:

🔸 زمان پخش برنامه و نحوه و ساعت بازپخش آن، توسط مدیران سیما و شبکه تعیین می‌گردد، نه توسط جناب آقای موزون و سایر عوامل برنامه و درخواست‌ها مبنی بر تغییر ساعت پخش و رعایت نظم در پخش بازپخش‌ها، متأسفانه تاکنون بی نتیجه بوده است.

لذا لطفا در این زمینه سؤال نفرمایید و پیشنهادات و انتقادات خود را فقط از طریق روابط عمومی سیما با شماره تماس (۱۶۲ تهران) و (۰۲۱۱۶۲ شهرستان‌ها) مطرح نمایید.

🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺

#بامداد

#ظهر

#بازپخش

#پرمخاطب_ترین

#تولید

#پخش

#بیننده

#آمار

#فصل_پنجم

#زندگی_پس_از_زندگی

#عباس_موزون

🆔 @abbas_mowzoon

🆔 @abbas_mowzoon_links

کاربر آقا هستم ، لطقا از بعضی از کلمات در جواب استفاده نفرمایید
2738

تا پارسال خوب بود امسال اغراق شده است انگار بازم نمیشه قضاوت کرد ولی مخاطب باید هوشیار باشه رو هوا نمیشه یه چیزو قبول کرد من اصل قضیه واین برنامه تا فصل قبلش رو کاملا قبول دارم ولی این فصل متفاوته 

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁
تا پارسال خوب بود امسال اغراق شده است انگار بازم نمیشه قضاوت کرد ولی مخاطب باید هوشیار باشه رو هوا ن ...

اقای موزون تو پیجشون قسم خوردن که هماهنگ شده نیست لطفا تهمت نزنید خودتونو مدیون این همه آدم نکنید