2733
2739

دیشب که درمورد داداشام تاپیک زدم یکی درخواست داد قبول کردم بعد کلی سوال گفت با مامانت فقط حرف میزنم  منم گفتم باشه 

ولی ایشون اسمشو فقط خانوم زده بود آقا از آب در اومد اومده میگه واسه پسرت طلسم میزنم اگه بخوای ولی عوضش چهل شب با من باش یعنی اعصابم خورد شد

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تنها دعانویسای نی نی سایت اینجوری نیست 

اکثردعانوبسای بیرون هم همینقدر کثیف هستن

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙
2738
خب خودت حماقت کردی خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج وقتی خودت رفتی دنبال دعا نویس ...

من اینجا تاپیک زدم کمک خواستم اونم نمیدونستم دعا نویسه بخدا گفتم حتما یه خانومی اومده کمک کنه به جان سه تا برادرم 

اینم اینجوری از آب دراومد از دیشب خیلی حالم بده

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
من اینجا تاپیک زدم کمک خواستم اونم نمیدونستم دعا نویسه بخدا گفتم حتما یه خانومی اومده کمک کنه به جان ...

یس بخونید

یس برای هرچیز معجزه میکنه

این کمکی بود که از دستم برمیومد🌸🌸

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
یه بار یکی اینجا اومد به من گفت میخوای مشکلت حل بشه این کارایی که میگم بکن یهو وسطش دیدم داره بهم طل ...

مامانم ترسیده میگه نکنه طلسم مون بکنه

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
2706