2752
2734
عنوان

خانمای ۴۰ ساله رابطمون با همسرتون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 52 پست
اگه شما خودت شروع کنی به حفظ حریم و رابطه محترمانه و توهین نکنی.. طرف مقابلتم به مرور جرات نمیکنه به ...

بعد این همه سال میشه به نظرت منکه فکر نمیکنم این رابطه دیگه شکل گرفته خیلی سخته تعقیرش

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۸ سالمه همسرم ۴۸ ۲۴ سال از ازدواجمون میگذره هر چی جلوتر رفتیم حرمت همو بیشتر نگه داشتیم خیلی با ...

شکر،مدیریت رابطه خیلی مهم،زن زناگیشو بکنه ،مرد مردانگی،غرور مرد نباید بشکنه وخرد نشه این خیلی مهمه...

چون شغل همسرم جوریه بیشتروقتاخونه نیست پس وقتیم هست خوبیم وبااحترامیم باهم ... خداشکر پدر خوبیم هست ...

هردو باشین لااقل تعادله،ولی به نظر رابطه هم صمیمیت میاره ووابستگی 

2731
بعد این همه سال میشه به نظرت منکه فکر نمیکنم این رابطه دیگه شکل گرفته خیلی سخته تعقیرش

کلا بنی بشر آفرینشش اینجوریه که انعطاف پذیر و فراموشکاره. و هر رابطه ای قابل ترمیمه. بعد یه مدت کار کردن رو روابطشون عادی میشخ رفتار محترمانه. از نظر من در کل زن و شوهر رابطه شون یکم باید رسمی بمونه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
قلبم مچاله اس حتی کوچک ترین مسائل هم توی خونه ما باعث تنش میشه مثلا کافیه من به شوهرم که قند خونش ...

آهاااا شما از رو محبت ودوس داشتن میگین ولی ایشون برداشت متفاوت دارن،باید ریشه یابی کنی ببینی چ عاملی باعث شده کار به اینجا بکشه،مطالعه کتاب در این موارد میتونه کمکت کنه،مثلاکتاب چرا مردها دروغ می‌گویند و زن‌ها گریه می‌کنند

آدم معلول بالاخره توی زندگیس یه راهی پیدا مبکنه به وجودش معنا بده یه ورزش هنری ....

یعنی وجود دو تا دسته گل من فرشته های زندگیم بچه هام‌انقدر برای من اهمیت داره که حاضرم بخاطرشون بجنگم و ویرانه های زندگیم رو از نو بسازم 

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
کلا بنی بشر آفرینشش اینجوریه که انعطاف پذیر و فراموشکاره. و هر رابطه ای قابل ترمیمه. بعد یه مدت کار ...

چقدر با جمله آخرتون موافقم

در کل نظراتتون واقعا برام با ارزش بود

یه دنیا ممنون

خواهر تا چشمتو بهم بزنی پیر شدیم یک مریضی پیری و مرگ ، دیگه بحث و جدل واسه چی بذار اون واسه خودشه بر ...

جقدرررر دردناکه ولی کامنت شما هم کاملا درسته

رابطه زناشویی درچه حده؟

قبلا بسیاااااااااااااااار پر شور و حرارت البته از طرف ایشون

حتی در زمان خستگی در حد مررررررررگ 

از طرف من میل کمی بود ولی بهتر از الان بودم

اما الان ایشون هم میلشون کم شده البته مقصر ۱۰۰ درصد این مورد من هستم با وجود بچه شیرخوار و خستگی و غسل و ...

با بی میلی من ایشون هم فقط گاهی غر میزنن که شده ماهی یکبار و بعد سکوت

چقدر با جمله آخرتون موافقم در کل نظراتتون واقعا برام با ارزش بود یه دنیا ممنون

خواهش میکنم عزیزم از همین فردا تمرین کن لازم شد برا یادآوری یه چیزایی رو یاداشت کن. اگه دیدی همسرت شروع کرده به رفتارای قبلیتون مثل بچه که حواسشو پرت میکنن شمام موضوع رو عوض کن و حواسشو پرت کن به جاش دز مورد یه موضوع خوب صحبت کن اونم به مرور ترک میکنه. وقتایی که لازمه ساکت و مرموز باش بذار حساب ببره ازت ولی همیشه مهرمون باش. من ازت ممنونم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
قبلا بسیاااااااااااااااار پر شور و حرارت البته از طرف ایشون حتی در زمان خستگی در حد مررررررررگ  ...

پس باعث شدی دور بشه،اگه میتونی درخواست بده چن تا پیام آموزنده معرفی کنم

خواهش میکنم عزیزم از همین فردا تمرین کن لازم شد برا یادآوری یه چیزایی رو یاداشت کن. اگه دیدی همسرت ش ...

حتما بهش عمل میکنم

2706