2737
2734
عنوان

خانمای ۴۰ ساله رابطمون با همسرتون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 52 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه عالی الان رابطه شما محترمانه اس؟ احترام خانواده همو دارید؟ منظورم در خلوت دو نفره خودتونه؟ در م ...

بله

اصلا بهم توهین نمی‌کنیم گاهی اختلاف نظر یت سو تفاهم پیش میاد ولی اصلا کار به جاهای باریک نمیرسه

واینکه ما همیشه احترام خونواده هامون رو داریم

شوهرم و پدرم رابطه شون خیلی خوبه

شکر،مدیریت رابطه خیلی مهم،زن زناگیشو بکنه ،مرد مردانگی،غرور مرد نباید بشکنه وخرد نشه این خیلی مهمه.. ...

خیلی 

بی احترامی به مرد یا بی توجهی کردن بهش خیلی اونو خرد میکنه من همونطور که بیرون به همسرم پرو بال میدم تو خلوتم همینطوره به قول دخترم میگه باز بابا رو گول زدی

میگم این گول زدن نیست سیاسته و تو هم یاد بگیر

2731

ما ۱۸ سال است که ازدواج کردیم 

شکر خدا رابطه خوبی داریم 

خیلی کم از دست هم ناراحت میشیم 

الان که فکر می کنم فقط یک بار دعوای سخت داشتیم که اونم هر دو مقصر بودیم قضیه مال ۱۶ سال قبله 

خام بودیم 

خیلی همدیگر رو دوست داریم 

میفهمم واقعا گند زدم اونم سلام الله نیست  اما من تحت تاثیر روابط غلط پدر و مادرم واقعا چیزی ...

خیلی اشتباهه 

تو زندگی زناشویی باید اولویت همسرباشه چه برای مرد و چه برای زن وقتی اونو اینقدر به خودت نزدیک دیدی صمیمیت میاد بهش احترام میزاری و دوست نداری اونو تو موضع بد ببینی و برای بالابردنش تلاش میکنی و درکنارش خودت بالا میری

ببین اگه بدش میاد از اینکه بگی نخور برای قندت بده نگو

به جاش یه دمنوش درست کن بگو فلانی گفته یا تو تلوزیون دیدم ... این برا قند خوبه بیا یه لیوان بخور

مردا خصلت های یه پسر لجباز و هنوزم دارن فقط نحوه بروزش فرق داره

سعی کن از راه هایی که اونو حساس میکنه وارد نشی

مثلا من گاهی بدون دلیل بهش توجه میکنم

مثلا وقتی میره بیرون لباس میپوشه میگم نه ببین این بهت بیشتر میاد چقدر خوشتیپ شدی حسودیم شد... در حالیکه هیچ فرقی با تیپ قبلیش نداره اینطوری حس میکنه چقدر حواسم بهش هست و از طرفی حرف خودمو بهش قالب کردم در عین لطافت و احترام و اونم با کمال احترام می‌پذیرد

موقع بیرون رفتن موهاشو مرتب میکنم و موقع اومدن لباسشو ازش میگیرم

یا حتی یه خوردنی رو میارم موقعی که همه خوابن (منو همسرم بعضی شب ها وقتی بچه ها خوابیدن بیدار میمونیم و باهم چای میخوریم و صحبت میکنیم) و بهش میگم قایمش کرده بودم تا باهم بخوریم...

توی زندگی حرکت های ریز و کوچیک هستن که هدف های بزرگ رو رقم میزنن

2738