2752
2734
عنوان

خانمای ۴۰ ساله رابطمون با همسرتون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 52 پست
تا الان‌که موفق نبودم

تا ۹۰ درصد خودمون اجازه میدیم که طرفمون باهامون چطور رفتار کنه. اگه با سیاست رفتار کنی و خودتو دوست داشته باشی طرفتم اجازه توهین نمیده به خودش. 

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نسخه اشو خودشون پیچیدن.   من قرات کردم

قطعا مجردی

زندگی بعد از طلاق هم چیز خوشایندی نیست وقتی عذاب وجدان دو تا بچه تا ابد رو دوشت باشه

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2731
احترام تو رابطه خیلی خیلی مهمه اول از احترام شروع کنین بقیه چیزا یواش یواش درست میشه  به این ف ...

دقیقا

بارها این راهو رفتم ولی با بی حرمتی ها دلسردی کرد و منم جوابش رو دادم سخته سکوت کنی و طرفت هر چی دل ...

تو عوض نشو میدونم چی میگی عزیزم...تا زندگی برقراره و نفس میکشیم امیدی هست زندگی همه گل و بلبل نیست فقط بعضیا سیاست دارن و نشون نمیدن.... 

قطعا مجردی زندگی بعد از طلاق هم چیز خوشایندی نیست وقتی عذاب وجدان دو تا بچه تا ابد رو دوشت باشه

آرهذاصلا خوشایند نیس. 

تازه پر  از درده... 

من راه حل ندادم ک بکم طلاق بگیر یا نگیر 

گفتم از خود رابطتتون چیزیش نمونده

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
تا ۹۰ درصد خودمون اجازه میدیم که طرفمون باهامون چطور رفتار کنه. اگه با سیاست رفتار کنی و خودتو دوست ...

میفهمم

واقعا گند زدم

اونم سلام الله نیست 

اما من تحت تاثیر روابط غلط پدر و مادرم واقعا چیزی از رابطه زناشویی درست نفهمیدم

همیشه برام سخته شوهرم رو از خودم بدونم 

هنوز ته قلبم پسر مردمه

چون شغل همسرم جوریه بیشتروقتاخونه نیست پس وقتیم هست خوبیم وبااحترامیم باهم ... خداشکر پدر خوبیم هست فقط مشکلمون سرد مزاجی هردومونه که خداشکر عادت کردیم کناراومدیم😁😁😁

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
آرهذاصلا خوشایند نیس.   تازه پر  از درده...   من راه حل ندادم ک بکم ...

قلبم مچاله اس

حتی کوچک ترین مسائل هم توی خونه ما باعث تنش میشه

مثلا کافیه من به شوهرم که قند خونش بالاس بگم شکلات زیاد نخور

اون حس میکنه من از اینکه شکلات بخوره تحت فشارم!!!  

بدتر یه کلفت بارم میکنه و دو تا دیگه شکلات میخوره

اه

۳۸ سالمه همسرم ۴۸ ۲۴ سال از ازدواجمون میگذره هر چی جلوتر رفتیم حرمت همو بیشتر نگه داشتیم خیلی با ...

چه عالی

الان رابطه شما محترمانه اس؟

احترام خانواده همو دارید؟ منظورم در خلوت دو نفره خودتونه؟ در مورد اشتباه پدر و مادرا بهشون در خلوت خودتون توهین نمیکنید؟

میفهمم واقعا گند زدم اونم سلام الله نیست  اما من تحت تاثیر روابط غلط پدر و مادرم واقعا چیزی ...

متاسفانه این سم های کشنده رو بعضی خانواده ها به زندگی بچه هاشون تزریق کردن. همینی که شما از پدر مادرا گفتی خانواده همسر منم با بچه هاشون کردن ولی نه بچه ها نه والدین متوجه نیستن . اما شما واقعا باهوشی که متوجه شدی. زندگی مشترک خیلی سیاست و مهارت میخواد. پسر خاله من تو ازدواج اولش یه دلقک به معنای واقعی بود تو اجتماع با صدای بلند و مسخره میخندید شوخیای زننده نبودن عفت کلام. پوشش و تیپ بد. رانندگی بی فرهنگ.نگاهای هیز به همه خانوما خلاصه خیلی نا متحترم بود چرا؟ چون رفتای خانومش باعث شده بود اینجوری بشه. البته از قبل هم آدم جالبی نبود که ازدواج با یه دختر سطح پایین بدترش کرد... ولی ازدواج دوم با یه خانوم جدی، کم حرف، یکم مغرور، خوش لباس ترو سربه زیر تر و خانه دار تر و محترم تر بود و دقیقا پسرخاله من همین رفتارارو برداشت به مرور. 

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
تو عوض نشو میدونم چی میگی عزیزم...تا زندگی برقراره و نفس میکشیم امیدی هست زندگی همه گل و بلبل نیست ف ...

میخوام از همین اول سال بخاطر بچه هام دوباره تلاش‌ کنم 

2706