2737
2739
عنوان

دلیل زیاد حرکت جنین چیه؟

48 بازدید | 11 پست

سلام من ۲۷ هفته هستم نی‌نیم گاهی خیلی بیش از حد تکون میخوره . مثلا میگن توی یکساعت باید۵ تا تکون بخوره توی نیم ساعت ۳ تا بخوام بشمرم گاهی وقتا توی نیم ساعت ۲۰_۳۰ تا حرکت داره خیلی نگرانم که مشکلی نباشه یا براش خطری ایجاد نکنه مثلا بند ناف پیچیده باشه جاییش یا پیش فعال باشه.کسی اینجوری بوده؟

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حتی تصورش هم لذت بخشه😍

خدا حفظش کنه

انشاءالله به سلامتی به دنیا بیاد

لطفا برای منم دعا کن زودتر مامان بشم🩷

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی تصورش هم لذت بخشه😍 خدا حفظش کنه انشاءالله به سلامتی به دنیا بیاد لطفا برای منم دعا کن زودتر ...

انشاالله هرچی از خدا میخواید زودتر بهتون بده عزیزم

آخه گاهیم تکونش بینهایت کمه ،یوقتاییم خیلی زیاد همش میترسم مشکلی داشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
انشاالله هرچی از خدا میخواید زودتر بهتون بده عزیزم آخه گاهیم تکونش بینهایت کمه ،یوقتاییم خیلی زیاد ...

قربونت عزیزم

انشاءالله که چیزی نیست

متاسفانه تجربه ای ندارم و نمیدونم

از پزشکت بپرس که مطمئن بشی چیزی نیست و طبیعیه

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
قربونت عزیزم انشاءالله که چیزی نیست متاسفانه تجربه ای ندارن و نمیدونم از پزشکت بپرس که مطمئن بشی ...

ممنون عزیزم🧡 ایشالا یه نی نیه پر جنب و جوش بیاد تو دلتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره عزیزم ولی منم مثل شما ترسیدم و هی دنبال دلیلش بودم یبار یادمه به شکمم گفتم بسه دیگه چقد تکون میخوری😅😢بعد خواهرم گفت نور تو چشمش باشه زیاد تکون میخوره دیدم عه راست میگه شب خواب کنار تخت مستقیم تو شکمم بود

2740
ممنون عزیزم🧡 ایشالا یه نی نیه پر جنب و جوش بیاد تو دلتون

انشاءالله 😄🙏🩷

من نورو که برداشتم خوب شد دیگه ببین نور ت چشمش نباشه

نه نور دورو برم نیست ،شبا ک میخوابم تاریکیه کاملا ولی وول میخوره خیلی ،یا صبح ک هنوز خودم تازه بیدار شدم خیلی میجنبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نور دورو برم نیست ،شبا ک میخوابم تاریکیه کاملا ولی وول میخوره خیلی ،یا صبح ک هنوز خودم تازه بیدار ...

با پزشکت مشورت کن.بهترین حالت برای راحتی جنین موقع خواب مادر به پهلو هست اگه رو به بالا بخوابی اذیت میشه