2733
2734
عنوان

پسری که تا به حال با جنس مخالف دوست نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 55 پست
منم ی دخترم و مث تو نگاه کن آدما متفاوتن ی تست شخصیت هست ک من مال خانوما رو کامل خوندم ک دسته بندیشو ...

ممنون از نظرتون 

منم با خودم کنار اومده ام‌ که نباید سمت کسی برم تا قبل ازدواج 

مثلا اون همسر بدونه تو سایت بارداری عضو بودی و تاپیک میزدی چی ؟! فک میکنی چه حسی پیدا میکنه ؟! تو اگ ...

والا اینجا سایت عمومیه

و اغلب تایپک های اینجا هم غیر از بارداری و بچه داریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خودمم خودمو تخریب کردم قضاوت نکنید خواهشا

چه قضاوتی ؟!! خب الان منتظر چی هستی ؟! چی بگن ؟!! خودتم میتونی تو واقعیت اگ کسی اینجوری باشه خب ازش تعریف میکنن . سوال اینجاس شما اهل دوستی و حرف با جنس مخالف یا نامحرم یا هرچی میگی نیستی الان عضو شدنت تو سایت بارداری و کاملا زنونه اونم با تم صورتی چیکار میکنید !! من اگ پسره با هیشکیم نباشه بدونم بین چارتا زن میره به اختلات تز نظر من خاله زنک میشه و هرچی هم باشه قبولش نمیکنم . خداوکیلی روت میشه به دوستات بگی تو سایت بارداری تاپیک میزنم و با خانوما حرف میزنم !! 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
ممنون از نظرتون  منم با خودم کنار اومده ام‌ که نباید سمت کسی برم تا قبل ازدواج

نگا کنین چون خیلی شبیه منید از این لحاظ نظر میدم 

میتونید ازدواج کنید سریعتر مخصوصا ک ازدواج برای ی آقا در سن کم میتونه شما رو ارتقا بده چون از لحاظ روانی و... هم در شرایط نرمالی قرار میگیرید اگر از نجابت طرف مقابلتون میخواید مطمعن بشید میتونید به مادرتون بگین ی دختر خوب در نظر بگیره شما هم ببینینش هر چی باشه مادرا با تجربه تر هستن شما هم انشاله بعد ازدواج عشق رو تجربه مسکنسد

2731
والا اینجا سایت عمومیه و اغلب تایپک های اینجا هم غیر از بارداری و بچه داریه

خب عمومی هم نباشه شماها با ایم زن میایید !! گفتن اینجوری بذاریم حداقل شناخته بشن .. و خب ۹۹ درصد خانوما هستن . اگرم بارداری نیس بازم خونه و خونه داری و کاملا حرفای زنونس . شمام میتونی بری ددی سایت با مردا هر چی خواستی بگی . خودتو توجیه نکن ..

چه قضاوتی ؟!! خب الان منتظر چی هستی ؟! چی بگن ؟!! خودتم میتونی تو واقعیت اگ کسی اینجوری باشه خب ازش ...

والا تو جامعه به هر کسی گفتم ، گفتن که بی عرضه ای 

خانم اینجا سایت عمومیه ، دانشگاه هم که رفتم 30 تا دختر بودن و ما هم 2 تا پسر بودیم ، براساس حرف شما باید دانشگاه رو انصراف میدادم؟

خب عمومی هم نباشه شماها با ایم زن میایید !! گفتن اینجوری بذاریم حداقل شناخته بشن .. و خب ۹۹ درصد خان ...

همونجور که خانم ها حق دارن حرفشون رو تو جایی که اکثرا مرد هستند بزنن ما هم حق داریم

والا تو جامعه به هر کسی گفتم ، گفتن که بی عرضه ای  خانم اینجا سایت عمومیه ، دانشگاه هم که رفتم ...

دانشگاه محل درس هس و برا دختر پسر جدا نیس . اگه دانشگاه کاملا دخترونه ینی مختص خانوما بوده و درو دیوار صورتی بوده ( ک وجود نداره !) آره نباید میرفتی .. ولی اونجا با اینجا فرق داره . گفتم ک خودتو توجیه نکن . میخوای بفهمی .. یه تاپیک بزن بگو اگ بدونید خواستگارتون تو سایت بارداری عضوه و مدام در حال تاپیک زدن نظرتون چیه ؟! قبول میکنید یا نه ! بحث نکن . اینهمه تاپیک زوی اینم بزن . با من بحث نکن . از همه بپرس 🤷🏻‍♀️ ریپ هم نزن .. نه وقت دارم نه حوصله حرف زدن با خاله ها

شما نخواستی یا نتونستی؟ مثلا کسی که با هزار تا دختر دوست بوده ، دخترها رو بهتر میشناسه ، دورهاشم زده ...

همچین چیزی که شما میگی هم نیست

اون ادمی که قبل ازدواج با هزارتا دختر دوست بوده و رابطه و فیلان داشته تنوع طلب شده و معتاد به همچین رابطه ها و صد در صد در زندگی متاهلی براش مشکل پیش میاد و حتی ادم تنوع طلب کیفیت رابطه شم افتضاحه اینو من نمیگم روانشناسا میگن . یک در میلیون شاید بعد ازدواج درست شن اما بیشترشون بعد ازدواج یه مدت که بگذره دوباره میرن سمت این کارا 

کشتم شپش شپش کش شش پا را