2733
2734
عنوان

پسری که تا به حال با جنس مخالف دوست نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 55 پست
اکثریت جامعه

من از خودم میگم 

من اگر پسری رو بدونم که واقعا تا حالا با هیچ دختری دوست نبود ، اونم بخاطر اینکه دلش نخواست دختر بازی کنه ، من حاضرم باهاش زندگی کنم 

حتی اگر هیچی نداشته باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان اومدی تو سایت بارداری از خودت بگی بقیم به به چه چه کنن بگن وای آره تو خوبی !! جمع کن برادر من ! تو اگ اهل دوستی با دختر نیستی تو سایتی ک همش خانوم هس و برا حرفای زنونه و بارداریه چیکار میکنی ! مگو فرق میکنه ک فقط خودتو توجیه میکنی و بس

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
منم مث تو بودم نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی هنوزم دلم میخاد پاک بمونم گاهی میگم دیگ الان کسی دنب ...

من تا پارسال هم همش با خودم کلنجار میرفتم که چرا هیچوقت سمت کسی نرفتم

ولی دیگه با خودم کنار اومدم که این انتخاب خودم بوده و این راهو ادامه میدم تا پاک بمونم برای همسرم

2731
من تا پارسال هم همش با خودم کلنجار میرفتم که چرا هیچوقت سمت کسی نرفتم ولی دیگه با خودم کنار اومدم ک ...

میفهمم منم همین عقیده رو دارم

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
دقیقاً  به اغلب پسرا که میگم همه منو بی عرضه خطاب میکنن

منم ی دخترم و مث تو نگاه کن آدما متفاوتن ی تست شخصیت هست ک من مال خانوما رو کامل خوندم ک دسته بندیشون کرده و هرکس ی مدلیه اسماشون آتنا، دیمیتری، آرتمیس، هرا و... هست من کامل اینارو خوندم ی روانشناس بهم گفت اینارو بخونم اینا نشون میده ک آدما تو گرو هاس متفاوتین و هرکس یطوریه خوندن اینا میتونه کمک کنه آدما رو بهتر درک کنیم و تفاوت هایی ک با دیگران داریم رو مشکل و اختلال در نظر نگیریم بلکه این واقعیت رو بفهمیم ک هرکس شکل خاص خودشه من آتنا بودم آتنا ها کلا به روابط عاشقانه علاقه ای ندارن و کششی ندارن من قبلا خیلی مورد قضاوت قرار میگرفتم توسط دوستان و اطرافیان اما بعد از اینکه تفاوت ها رو قبول کردم الان راحتم خیلی راحتم

من تا پارسال هم همش با خودم کلنجار میرفتم که چرا هیچوقت سمت کسی نرفتم ولی دیگه با خودم کنار اومدم ک ...

مثلا اون همسر بدونه تو سایت بارداری عضو بودی و تاپیک میزدی چی ؟! فک میکنی چه حسی پیدا میکنه ؟! تو اگ میخوای نظر خانومارو بدونی .. همینو تاپیک بزن .. نظر در مورد پسری ک تو سایت بارداری عضو هس جیه ! آیا برا ازدواج قبولش دارید ! البته خودم به شخصه نه ! مگه کوچولوهای جو گیر شاید بگن ایرادی نداره چ حرفیه ! لنظر بچسب به کار و زندگی . مشکلی هم داشتی منظور بهانس برا عضو شدن ! میتونی با سرچ کردن به جوابش برسی .. 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏