2733
2734
عنوان

پسری که تا به حال با جنس مخالف دوست نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مث تو بودم نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی هنوزم دلم میخاد پاک بمونم گاهی میگم دیگ الان کسی دنبال این چیزا نیس. 🥲

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
آخه از کجا دو نفری که پاکن میتونن همو پیدا کنن وقتی همه میتونن دروغ بگن ، پیدا کردن واقعیت سخته

شما چشماتو باز کن نیت کن برو جلو بقیش با خدا

وصل شو به بالایی درستش میکنه

کاربری جدید نیستم گیر ندید مرسی  

منم مثل توام تنها با یه نفر بودم اونم 3 سال اخرش یک ماه قبل خواستگاری زد زیر همه چی گفت تو خسیسی در حالی که هر چی خواستو براش گرفتم از کار خسته و کوفته میرفتم دم خونشون میبردمش بیرون بچرخیم هر چی که میگفت خوشم میاد میگفتم بریم بگیریم میگفت نه به زور میبردمش میگرفتیم اخرش فهمیدم که منو به یه بچه پولدار فروخته که از همونم سال قبل طلاق گرفت 

دقیقاً  به اغلب پسرا که میگم همه منو بی عرضه خطاب میکنن

عرضه این هست که به زنت وفدار باشی و با اخلاق و کمبودها و رفتارش بسازی. زن عوض کردن و دوس دختر راه به راه گرفتن شده عرضه؟.... 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

متاسفانه همچین پسرایی سر راه دخترای بد قرار میگیرن و دخترای خوب هم  سر راه پسرای بد نمیدونم چه حکمتیه اما دختری که با صد نفر میگرده آخرش یه پسر درست و حسابی گیرش میاد که تا حالا به دختری نگاه نکرده برعکسشم دختری که تا حالا دوس پسر نداشته یه پسری گیرش میاد که اگه اول متوجه نشه بعدن متوجه میشه که قبلا چه کارا که نکرده هیچ وقت خوب با خوب جور نمیشه یا درصدش کمه یا من پیدا نکردم   

شما نخواستی یا نتونستی؟ مثلا کسی که با هزار تا دختر دوست بوده ، دخترها رو بهتر میشناسه ، دورهاشم زده ، عشق و حال مجردیشم کرده ، میچسبه به زندگی ، اکثر آدمهای که این کارها رو نکردن چه دختر چه پسر ، دور از جون شما ، عقده ی هستن ، بعداز تاهل و اولین فرصت خیانت میکنن