2752
2734

سلام خورد و خسته ساعت ۷رسیدم خونه بسته ام باز کردم دیدم شونیز جینی که واسه بیرون خریدم خیلی گشاده . خودم ریز نقشم. لباس هم سایز یک هس. آستینش برام بلنده. تاش کردم بالا بهتر شد. ولی در کل روی تنم قشنگ نیس. کاش کت لی گرفته بودم هم شیک بود هم قشنگ. قیمت لباسم هم ۴۰۰گرفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نميشه تنگ كني الان خو بيشتر لش مده گشاد😬

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

قشنگه از چ سايتي خريدي

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم