2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلوار سجاد تمام پاساژاش خوبن

کاسپین مد 

مرکز خرید کیان 1 و 2

خیابون احمد اباد نبش پاستور مانگو

فیلا کوتون کنارشونم مرکز خرید ورسیج هست

خیابون راهنمایی مرکز خرید خورشید هم بد نیست

پروما و ........ خیلی جاهای دیگه هم هست 

چه مارکی مد نظرته؟

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

ایدیناساخانم بعدازاینکه معنای اسم کابریتونوتوضیح دادیدبفرماییدهتل خوب باقیمت مناسب هم سراغ دارید،هتل مایده درسته که بسیارمناسب هست قیمتهاش؟مشهدراستی حراجی هم داره؟

خدای من دوستت دارم.....آنی مارابه حال خودمان وآمگذار...پروردگارمن همیشه بامابمان 
2740

عزیزم خوش به سعادتتون ایشا.. از جای خوب به دل خوش خرید کنین  و به سلامت برین و برگردین 

خیلی خیلی التماس دعاااا

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
بلوار سجاد تمام پاساژاش خوبنکاسپین مد مرکز خرید کیان 1 و 2خیابون احمد اباد نبش پاستور مانگوفیلا کوتون کنارشونم مرکز خرید ورسیج هستخیابون راهنمایی مرکز خرید خورشید هم بد نیستپروما و ........ خیلی جاهای دیگه هم هست چه مارکی مد نظرته؟

عزیزم منگو احمدآباد جمع کرده

الان نمایندگیش تو پاساژ مرواریده

تو جانباز جنسای بهتری هم میاره

روبروش هم ال سی هست

کوتون هم همونجا نمایندگی داره

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁