2737
2739

خیلی دیر شده دیگه انگیزه م کم شده چی میشد منم به موقع ازدواج مناسبی میکردم،،یار همراه دلخواهمو داشتم کنارم..

حدقل ۱۰ سال حاجتم از خدا تو شب قدر ازدواج خوب بوده..

دعام کنید هرکی اومد حاجت روا برگرده الهی

چند سالته؟ منم مثل توام ولی دیگه ولش کردم چون چیزی جز ناراحتی و چشم انتظاری و حسرتم نصیبم نشد😔😔

نگم بهتره هیچوقت فک نمیکردم تا این سن مجرد بمونم الان دلم کسی رو میخاد ک با خیالت راحت باهاش باشم نه کوچه خیابونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نمیدونم جرا خدا بعضی از ما رو اینجوری خورد میکنه😔 من شاید تو بدترین وضعیتم ازش خواستم دستم رو بگیر ...

من به خانوادم علاقه ندارم اونام راضی نیستن ازم اگه تو ارتباطتت خوبه بگو دعات کنن

2738
بابا تاثیر نداره انگار خدا ازم بدش میاد بد موقعی ولم کرد موقعی تنها امیدم خدا بود😢

خب هر چی بگی همون میشه

این جمعه پیش رو ظهر نماز جعفر طیار با قواعد بخون برای منم حتما دعا کن 

تاثیرشو بیا اینجا بگو

فقط وقتی خوندی با حال خوب بخون ولی در سجده آخر از ته دلت دعا کن.

کلن ازدواج نکردی؟الان برگردی اون خاستگارایی ک خوشت نمیومدو قبول میکردی؟

نه کلا مجردم.

نه والا قبول نمیکنم، چرا خودمو عذاب بده. من همسری لایق خودم میخواستم نه که فقط اسم شوهر روم باشه.

من چی بگم من ۱۷ سال منتظر اجابت یه دعا هستم یه حقی که به ظلم از من گرفته شد و باعث شد شب و روز چشم انتظار باشم

امشب شما برای حاجت رواییم برای ازدواج موفقم دعا کن. (نسیم سادات)

منم به شرط لیاقت دعاگوت خواهم بود عزیزم

الهی امشب برات بهترین ازدواج و همسر مقدر بشه

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
من ۳۷ سالمه. میدونم چی میگه

الهی سال دیگه همچین شبی باهمسرت بری مراسم شب قدر 

بهترین بخت روزیت بشه گلم

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2706