2733
2734

یه نفری رو عاشقانه دوستش داشته باشین

ازدواج کنه

بچه دار شه( دختر بچه کوچیک )

طلاق بگیره

برگرده

زنش میشین؟

راستش عاشقانه دوستش داشتم ، وقتی اینطوری کرد باهام ، هیچ وقت نبخشیدمش ، به پاش افتادم ، ندید منو( با اینکه با گذشته اش موافقت کردم و از لحاظ مالی و گذشته خوبی نداشت عقد ناموفق هم داشت ) این میشد سومین نفر که ازش جدا میشد

( اولی عاشق بوده جدا شده / دومی تو عقد/ سومی هم حاصلش یه بچه کوچولو هست ) البته تو همش به قول خودش به زور خانوا‌ده بوده و الان میخواد به حرف دلش گوش کنه

من بعدش هی کی به دلم ننشست و همش اون جلو چشمم بود

خانوادم مخالفت میکنن نمیذارن

من راستش دوستش دارم

ولی بچش رو نمیدونم چه کنم😔 

دلم انگار داغش تازه شده😔

لطفنی برام یه صلوات میفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹🥹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

نه دیگه خودم بدبخت تر نمی کنم 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
نههههه رفته همه رو امتحان کرده دیده تو دست رد به سینش نمیزنی اومده سراغ تو..

والااااا   

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706