2733
2739
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36287 بازدید | 192 پست
کلا یه چیزی که برام خیلـــی عجیبه اینه که ((چرا)) تو ایران مردم جواب تکست های ناشناس رو می دن. اینجا می پرسی (کی هستی؟) طرف با اسم و رسمش جواب نده، دیگه جوابی از شما نمی گیره.

خب بابا گفت آب 85. مثلا یکی به شما یه نشانه از زندگیتون بده نمیپرسید کی هستی من فکر کردم دوستامن سرکار گذاشتنم چون خیلی از این کارا میکنن

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما فهميدي برخوردت چي بود؟

گفتم حتما خودت اینکاره ای که به زنت اعتماد نداری گفت اعتماد دارم خواستم ببینم چی میگی

2728
خب بابا گفت آب 85. مثلا یکی به شما یه نشانه از زندگیتون بده نمیپرسید کی هستی من فکر کردم دوستامن سرکار گذاشتنم چون خیلی از این کارا میکنن

من 1بار تو مجردی دوستم سرکارم میخواست بذاره 

هی میگفت میدونی کیم 

گفتم هر پدر سگی هستی باش مهم نیست😨😨😨کپ کرد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
داداش اکرم ودوست شوهر اکرم چی بوده گفتی.😨😨😨😨😨

آخه یه بار اکرم دوستمونو با داداشش سرکار گذاشت بعدشم کلی خندیدن من فکر کردم شاید منو میخواد اینجوری سرکار بذاره بعدش که گفتم اگه داداش اکرم هم بود جواب نمیدادم فقط مطمین بودم خود اکرمه

از امتحان شدن متنفرم اهل نسخه پیچیدن نیستم ولی نامزدکه بودیم شوهرم منو امتحان کرد راستش دلم شکست تایک هفته قهربودم ومنت میکشید

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2738
شايد كار من درست نباشهولي من اين طور مواقع زنگ ميزنم به شوهرم وميگم چي شدههميشه هم ميگه بلاك كنجواب ندهيا اگه شماره داره مي گه شمارشو بده به منتو ديگه جواب نده

نمیدونم چرا منم مثل توام😆

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
تو هم چقدر باهاش چت کردی؟؟؟؟من هرگز اینکارو نمیکنم،معرفی نکنه میگم مزاحم نشو

خب بابا گفت آب 85. منم شماره ناشناسو اصلا جواب نمیدم ولی مطمین بودم دوستم هست

آخه یه بار اکرم دوستمونو با داداشش سرکار گذاشت بعدشم کلی خندیدن من فکر کردم شاید منو میخواد اینجوری سرکار بذاره بعدش که گفتم اگه داداش اکرم هم بود جواب نمیدادم فقط مطمین بودم خود اکرمه

درکل توام کم سوتی ندادیا😆😆😆

چه آدم مسخره ایه این اکرم😃

متوجه شدم گلی، ولی به نظرم این بار یکی خواست این طور سر به سرت بذاره، همون یه بار پرسیدی شما؟ جواب نداد! بذارش تو خماری بقیه تکست هات. نه این که اون تو رو تو خماری بذاره.

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
شايد كار من درست نباشهولي من اين طور مواقع زنگ ميزنم به شوهرم وميگم چي شدههميشه هم ميگه بلاك كنجواب ندهيا اگه شماره داره مي گه شمارشو بده به منتو ديگه جواب نده

آره ولی شوهر من یه بار بهش گفتم خیلی عصبانی شد و گفت پیداش میکنم طرفو منم خیلی ترسیدم نکنه یه وقت بکشتش

2706