2737
2734
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36284 بازدید | 192 پست
دوستان ما یه اشتباهی کردم جواب دادم ببینم باز کسی میگه چرا جواب دادی؟ اصلا موضوع تاپیک جواب دادن و ندادن من نبود موضوع چیز دیگری بود والسلام. شوهرم هم اصلا از جواب دادن من ناراحت نشد حالا ببینم باز کی میگه چرا جواب دادی. کلا موضوع رو فراموش کنید

خخخخخخخخخخخ

اینایی ک میگن جواب ندین.

اگه شوهره جای مابود به این راحتی طرفو ول میکرد؟

دیگه میخوای چیکار کنی بگو من بهت اعتماد دارم فک میکردم توهم مثل من باشی.

کشش نده عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اول بگم که کار شوهرتون اصلا درست نبود که زنش رو بخواد امتحان کنه..دوم اینکه شما وقتی طرفت داره قسم میخوره که من مرد هستم باید دیگه جوابشو نمیدادی و بلاکش میکردی..سوم اینکه گفتی حتما داداش اکرم یا شوهر دوست اکرمی..اصلا نباید اینو میگفتی..حالا هر احمقی که میخواد باشه شما نباید اسم میبردین اینجوری واست بد میشه..شما اصلا نرمال نبودین ..منم اصلا شماره های ناشناس رو جواب نمیدم و همون لحظه بلاکشون میکنم..شما قبل اینکه طرف بگه آب 85 هم جوابش رو دادی..اصلا نباید هیچی میگفتی حتی جواب سلامشم نباید میدادی وقتی طرف رو نمیشناسی..خلاصه شما هم کم سوتی ندادین..کار شوهرتونم که خیلی زشت بوده

عزیزم تاپیک زدن تورو صدا زدن برو ببین چیکارت دارن؟تعیین جنسیت میخان

😍

به نظرم با آرامش دليل كارش رو بپرس و رسيدگي كن 

ولي كار رو به قهر و دعوا نكشون فقط بهش بگو كه كارش ناراحتت كرده 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

2738
دوستان ما یه اشتباهی کردم جواب دادم ببینم باز کسی میگه چرا جواب دادی؟ اصلا موضوع تاپیک جواب دادن و ندادن من نبود موضوع چیز دیگری بود والسلام. شوهرم هم اصلا از جواب دادن من ناراحت نشد حالا ببینم باز کی میگه چرا جواب دادی. کلا موضوع رو فراموش کنید

عزیزم کلا سعی کن اینجا زیاد مشاوره برای اختلافات زناشویی نگیری چون با اینکه خودت خانم عاقلی هستی اما بازهم راهنماییهای دوستان روی ناخوداگاهت تاثیر میزاره و تو رو نسبت به شوهرت سرد میکنه.آدم ها در درون خودشون بالقوه های زیادی دارن که گاها و یا از روی شیطنت ممکنه یکیشو فعال کنن اما وقتی شما همین مسئله رو اینجا به اشتراک بزاری برداشت های نادرست زیادی میشه و از کاه کوه ساخته میشه...بعضا بعضی مشکلهای بزرگ  زناشویی بوده که چون از دل زن و شوهر به جایی درز نکرده با درایت خود طرفین حل شده...ببخشید منم زیاد حرف زدم

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن