2733
2739
عنوان

توماشین با شوهرم دعوامون شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 31 پست

زنه عمدا زنگ زده روزتون خراب کنه ؟ببین مشکوکه؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب حالا خودش زده دیروز تو کوچه ما پسرم امد تو خونه مامامان یه اقا داره تو ماشین خانمش میزنه چقدر بچم ترسیده بود والا شوهر من بود من میزد نه خودشو مردها همشون روانین بهتر بدتر ندارن🥴😒

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2740
روانیه

معذرت می‌خوام ولی اولین باره که راجع به یه مرد سلیطه شنیدم 😑😐  

حق داری گلی ، اما با این رفتاری که شوهرت نشون داد هرگز مستقیم نگو با سیاست  رفتار کن. امیدوارم تغییر کنه

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

حالا شوهر من اونروز دیدم تو ی پلاستیک نان برنجی از این کارتون ها اورده گفتم این چیه گفت یکی از همکارام داده😐😑آقاس گفتم دستش درد نکنه بعد رفتیم با اسانسور بالا گفت نه دروغ گفتم همکار خانومم داده....😐گفتم خب چرا اولش. دروغ گفتی گفت ترسیدم دعوامون بشه ناراحت شی گفتم خب الان ک بیشتر ناراحت شدم همم ک بهت شک کردم با اینکارت....😪😪

تازه ب من میگه بعد این همه عمر زندگی داریم سر چیز الکی دعوا میکنیم

دست پیش گرفته دیگه.چه معنی داره مرد به یه زن دیگه بگه جانم..زنم حق نداره به مرد دیگه ای بگه.

البته بعضیا تکیه کلامشونه که میگی شوهر تو تا حالا به خودتم نگفته.

تمام آب های جهان نمی‌توانند قایق شما را غرق کنند مگر اینکه به درون آن راه پیدا کنند.
2706