2733
2739

مامانم بعد عمل کیسه صفراش دو هفته بعدش یهو دو تا غده تو گلو و گردنش در اومد که گفتن غده لنفی اش هست دو بار آزمایش خون نوشتن براش که عفونت نشون داده شدید و cbc خونش کاملا نرمال بود سونوگرافی هم سه بار شده که گفتن تنها دو تا غده نیست و گردنش پره سونوگرافی اول اندازه غده ۳۲ میل بود سونوگرافی دوم ۲۳ میل و سونوگرافی سوم هم شد ۲۰ میل یک ماه و نیم فرصت دادن به غده تا کامل از بین بره که متاسفانه نرفت و سی تی اسکن نوشتنش از کشاله ران و زیر بغل و گردن و طحال  و ریه و لگنو.... زیر نظر سه تا دکتر فوق تخصص آنکولوژی هم هست که اونا فعلا هیچی تشخیص ندادن و گفتن سی تی اسکن و انجام بده 

یک دکتر هم این وسط گفت احتمال هوچکین هم هست باور کنید خونه امون شده مسجد اونقدر این چند روز زار زدیم سی تی اسکن هم علاوه بر گردن امروز گفتن یک چیز نامحسوس دو زیر بغل هم دیده شده 

توروجون عزیزانتون کسی تجربه داشت کمکم کنه 

جواب اصلی سی تی اسکن عصر میاد 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توروقران دعا کنید به خدا مامانم خیلی جوون تر از این حرفاست

عزیزم

جلوش قوی باش

اگه فک کنه چیزی هست از پا درمیاد

سعی کن اروم باشی

ان شاءالله عصر جوابو میگیری چیز خاصی نبوده توش

حمد بخون ۷۰ تا

منم میخونم حمد

نگران نباش

آیه و ننزل من القران ماهو شفاو رحمه للمومنین رو هم بخون

سرطان لنفوسیت خون💔

خدا شفا بده به حق شب قدر 

اصلا استرس نداشته باشید و به مامانتون هم ترس وارد نکنید. سی تی بگیرید و اجازه بدید مراحل طی بشه ، اگه هم دیدید این دکترها فایده ندارند برید تهران یا اصفهان 

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
2738
توده کاهش سایز داسته معمولا توی لنفوم چنین چیزی نیست  از لحاظ EBVو سایر بیماری های عفونی ...

سه تا پزشک آنکولوژی رفته 

سه تا متخصص داخلی 

سه تا متخصص گوش و حلق بینی 

هیچ کدومش تشخیص خاصی نمیدن 

احتمالا تو متابولیسم چربی ها اختلال ایجاد شده به خاطر همین  گره های لنفاوی تحریک شدن و بزرگ شد ...

ببخشید یک و نیم ماهه این شرایط و داره هیچ دکتری هم سر در نمیاره به خدا دیگه نمیکشم اونقدر ریختم تو خودم 

2706