2733
2734

همه مثل هم نیستن که 

خیلیاشون بهترین ان

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موافقم حتی تو مطب های خصوصی پزشک های معروف متخصص نه همه ولی اکثریت وقت برای شنیدن شرح حال نمیذارن و فقط میخوان تعداد ویزیت هاشون بره بالا 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
در ایران طبابت شده تجارت . پزشگ ایرانی درآمد براش مهمتر از درمان هست . 

این چه توقعیه که انتظار دارید کادر درمان فی سبیل الله کار کنن؟اونام زندگی دارن

حکومت و وزارت بهداشت هم تا جایی ک تونسته حق کادر درمان رو ضایع کرده که همه دارن مهاجرت میکنن

انتظار کار مجانی نداشته باشید لطفا

خب اکثرا چ پزشکا چ کادر درمان دارن مهاجرت میکنن. ما بقی ام اگر تو بیمارستان باشن بخاطر تعداد بالای م ...

نه واقعا کمترین توضیح نمیدن خیلی حرف پزشک امیدواری و تاثیر تو درمان داره.مثلا بگن این قرص نشد بعد بیا داروهای دیگه شاید اثر بده اگر بیمار بگه روم تاثیر نداشت فورا گارد میگیرن

این چه توقعیه که انتظار دارید کادر درمان فی سبیل الله کار کنن؟اونام زندگی دارن حکومت و وزارت بهداشت ...

انتظار کار مجانی توقعی نابجاست ولی وقتی پزشکان متخصص ، بیماری که هیچ نیازی به عمل نداره رو با مکر و فریب میترسونن و وادرش میکنن به انجام عمل سنگین و پرخرج به هیچ عنوان کارشون قابل توجیه نیست. 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 

ایران بهترين پزشکان جهان داره

ولی دارن میرن

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2706