2737
2739
عنوان

شوهر کی مثل شوهر منه😔

1151 بازدید | 46 پست

شوهرم از همه لحاظ خوبه واقعا راضیم ازش فقط یه مشکلی که داره اینه که بهم وابسته نیست😔مثلا بخام شبو بمونم خونه مامانم اصلا نمیگه نمون یا اصلا براش مهم نیست میگه خب یه شبه چی میشه مگه کنار خانوادت بگذرون این حق توعه چه اشکالی داره ، یا مسافرت با خانوادم هرجا برم اصلا یکبار گیر نمیده ، میگه برو عزیزم روحیه ات باز شه بگرد خوش بگذرون ،راستی اصلاااا اهل خیانت اینا نیست ها به هیچ وجه ، مثلا الان مسافرتم روزی یکبار زنگ میزنه حرفای عادی میزنه نمیگه مثلا دلم برات تنگه😔فقط می‌پرسه کی میاید و فلان ، ادم بی محبت و سردی هم نیست ، منم بهش گفتم نمیخای چیزی بگی؟ اونم گفت فدات بشم دلم برات تنگ شده میخواستی اینو بشنوی عشقم؟ یا مثلا اون برع مسافرت من کلا دپم و وابسته ام بهش ، اما اون راحت میره خونه مادرش خوش میگذرونه و اینا ، مثلا شبا یه پیام نمیده بهم چت کنه ، با اینکه تازه یه ساله ازدواج کردیم ، مثلا داشت ناهار میخورد گفتم خوردی زنگ بزن دیگه نزد ناراحت هم میشم میگه این حرفا چیه خب یادم رفت چی میشه مگه ،ولی مثلا تو خونه اینا کمک میکنه بهم دوسم داره محبت میکنه از لحاظ مالی گیر نمیده کم نمیزاره به خانوادم احترام میزاره رفیق باز اینا نیست ،اصلا گیر نمیده به هیچی نه کثیفی خونه نه دوستام رفت امد نه هیچی کلا ، ناشکری نمیکنم بخدا ولی خب ادم ناراحت میشه ، 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید شاید .... ببخشید خیانت می‌کنه 

نه اصلا ، گوشیش ابنا همیشه دستمه همیشه هم سرکاره وقت نداره اصلا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2740

من به این مرد میگم ادم نرمال

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
خوب تنها نرو سفر من اصلا درک نمیکنم بدون همسر مسافرت رفتن رو

خب وقتی اون نمیاد منم کل تعطیلات رو بمونم خونه؟