2737
2734
عنوان

از ازدواج سنتی متنفرم

90 بازدید | 12 پست

واقعا بعضیا چطوری میتونن با کسی که تا حالا ندیدن یهویی مزدوج شن واقعا موندم من چجوری عاشق میشن ؟ازدواج سنتی اشتباه محضه 

من خودم ازدواج سنتی نکردم نمیذارم بچمم ازدواج سنتی بکنه 

طرف وقتی باهات دوست میشه اتفاقی میبینیش و میری و میای وقتی هم سنتی بیاد میبینیش 

مهم اینه شناخت درست باشه

ولی خوب عاشقانه مزش 

بیشتره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا هر کی یه نظری داره خیلیا بودن سنتی ازدواج کردن الان خوشبختن خیلیا با شناخت قبلی کارشون به طلاق کشیده شد نمی‌شه گفت سنتی بده یا شناخت قبلی خوبه... چون هر چقدر از طرفت شناخت داشته باشی زیر یه سقف کاملآ رفتار ها عادت ها فرق می‌کنه

یکی اینجا داشت می‌گفت بعد ۸ سال زندگی مشترک شوهرم ازش اخلاقای جدید سر میزنه!!!

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲

ازدواج سنتی معرفی میکنن و چند ماه دختر پسر رل میزنن اگه اوکی باشم ازدواج میکنن. در واقع در یک جمله .در ازدواج سنتی رل میزنونن

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
عاقد دفترخونه ازدواجی که رفتم گفت ازدواج سنتی که خانواده‌ها همدیگه رو از قبل بشناسن رو بیشتر قبول دا ...

بنظر من مهم اون دونفر هستن که تا اخر عمر باهمن نه خانواده ها

2738

عزیزم اونی که شما میگه ماله دهه ۶۰ 

الان دیگه اینجوری نیست چندین ماه آشنا میشن باهم نگران نیاش

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
بنظر من مهم اون دونفر هستن که تا اخر عمر باهمن نه خانواده ها

این حرفو نزن. حانواده خیلی خیلی مهمه. اون پسر توی اون خانواده تربیت شده رفتارهای پدر مادرشو یاد گرفته. دقت کن یاد گرفته وقتی لجبازی یا بددهنی یاد گرفته باشه هیچ جوره نمیتونی عوضش کنی

توکل به خدا🌿