2777
2789

اره رفتم

قرص غضروف ساز میدن

ولی بهتر از اون چرب کردن با روغن زیتون هر شب و پلاستیک کشیدن روشه,مثلا زانو.صبح پلاستیک و باز کن با دسمال کاغذی تمیز کن زیر پتو بمون ک هم دمای بدن بشه 

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصاره پای مرغ رو تا چند ماه تو همه غذا هاتون استفاده کنین خیلی تاثیر داره 

ما که هر جور شده از پس خودمون برمیایم،                            ولی روزای سخت قیمت آدمای دورمونو معلوم میکنه🙃
کدوم مفصلات صدا میداد؟ درد هم داشتی؟ 

زانو و شونه

اره کلا بخاطر درد زانو رفتم.

تسخیص کجی کشک زانو دادن و رفتم فیزیوتراپی حرکات اصلاحی و قرص دادن،ورزشای فیزیوتراپی خوب بود ولی قرصا زیاد تاثیر ندلشت  اما روغن زبتون زدن شبانه خیلی عالی بود چند شب انجام بدی کانلا تاثیرشو ب چشم میبینی

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
من تازگیا زانوم صدا میده ولی درد ندارم

کامنتمو بخون کاری ک گفتم و بکن ،غضروفت داره تحلیل میره،با روغن زدن ترمیم میشه

2801