2733
2734
عنوان

من از خواهرم خیلی بدم میاد

677 بازدید | 28 پست

وقتی میبینمش حالم بد میشه ، از بس قبلنا با هم مشکل داشتیم ک حتی زمان هایی ک با هم خوبیم بدنم حالت دفاعی میگیره و سعی میکنه ازش دوری کنه ، طبیعیه ؟ خدایی اصلا ازش خوشم نمیاد ، الان کهنوز مجردم ولی ازدواج کردم احتمال ۹۹ درصد میدم ک هیچوقت نبینمش 

اونم همین حس و داره بهت

صدرصد ک همینطوره 

از بچگی چون کوچیک تر بودم خیلی مسخره می‌کرد و منم نمیبخشمش ولی انگار ازم بدش میومد ک در حقم انقدر نامرد بود چون واقعا اون زمان من در حقش بدی نکرده بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حتی اگه اینطور باشه دلتو باهاش صاف کن

نمیتونم یاد کاراش میوفتم اعصابم بهم میریزه 

نمیدونم چرا وقتی یکنفر یک نامردی در حقم میکنه تا ابد ا چشمم میوفته ، کلا دیگه نمیتونم باهاش خوب باشم

طبیعیه یا من خیلی کینه ایی ام ؟

2738
خواهر منم ی ادم بی احساس و بی تفاوت مرده و زنده ش یکیه برام انگار وجود نداره حتی زایمان کردم نیومد ...

چرا ؟ با هم مشکل دارید ؟

اصلا بنظرم این که میگن بچه بیار ک تک فرزند نباشه و تنها نباشه چرته ،والا تک فرزندا خوشبخت ترن 

برادرای منم مثل شما هستن چندین ساله دیگه باهم حرف نمیزنن خیلی بده هرروی اصرار میکنیم برید مشاوره سه تایی زیربار نمیرن بین سه تاشون اولی واقعا دیگه بیش از حد قلبش سیاه شده

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
برادرای منم مثل شما هستن چندین ساله دیگه باهم حرف نمیزنن خیلی بده هرروی اصرار میکنیم برید مشاوره سه ...

ربطی ب قلب سیاه نداره ، شاید شما اخلاقت خوب نیست ک سه تایی باهات قطع ارتباط کردن