2733
2734
عنوان

من از خواهرم خیلی بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 28 پست
مادرت چ کارهایی کرده ک باعث بی حس شدن بهش شدی ؟

خیلی کاراهمیشه حس کردم نامادریه بدجنسه یعنی مادرشوهرم اینجوری نبوده ونیست همش یه چیزز براخودش میساخت حرفی حدیثی که باهاش آبروموببره یه بارگفتم فلان چیزودوست ندارم مادرشوهربفهمه زنگ زده بودبهش گفته بوداینقدرخجالت کشیدم کلن بددهنه همیشه فحشای بدمیداد ومیده بهم تازه من کلن دهنم بستس ونه محلش میدم نه چیزی میگم و....غصه پرغصه دارم همیشه  جلوهمه منووبرادراموخاروخفیف میکردجلوهمه بدمونومیگفت جوری که بقیه به چشم ادمای به دردنخورنگامون میکردن و....

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ربطی ب قلب سیاه نداره ، شاید شما اخلاقت خوب نیست ک سه تایی باهات قطع ارتباط کردن 

میگم سه تا برادری باهم حرف نمیزنن چه ربطی به من داره با من مشکلی ندارن

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
صدرصد ک همینطوره  از بچگی چون کوچیک تر بودم خیلی مسخره می‌کرد و منم نمیبخشمش ولی انگار ازم بدش ...

الان میگی من خواهر بزرگترم انقدر اذیتم میکرد انقدر بد بیراه بهم میگفت ولی الان نه خیلی باهم صمیمی شدیم وقتی ام بهش میگم اذیتم کردی میگه ببخشی حتی پشیمون.

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
بنظرم خیلی کینه ای هستی بعدا برات مشکل ساز میشه اینکه خاهرته خانواده شوهرو چکا میکنی چارتا غریبع که ...

در حد شتر کینه  ایی ام ، نمیدونم همه مثل منن یا ن؟

ولی خوب این دور برنامم نمیزارن زخمی ک زدن خوب بشه و نمک همش روش میپاشن 😂

آخه من بیشتر از اینا کینه ب دل دارم ک وقتی تو سن رشد بودم انقدر سرزنشم کردن  ک کلا هیچ اعتماد بنفس و اعصابی برام نموند، کلا شخصیتم رو نابود کردن 

2740
در حد شتر کینه  ایی ام ، نمیدونم همه مثل منن یا ن؟ ولی خوب این دور برنامم نمیزارن زخمی ک زدن خ ...

من ابجیمم کلی دعوا میکردیم منم بچه بودم خب اونم بچه بوده تا مجرد بوده الانم همو دوسداریم عاشق بچ هاشم این حرفا چیه میزنی؟ رو خودت کار کن برا خودت میگم 

من تو نوجوانی خیلی با خوهرام و برادرام باهم دعوا میکردیم ولی بعد از اینکه داداشم مریض شد قدرشونو دونستم میگم کاش هیچ وقت باهاش دعوا نمیکردم ، بعد رفتن داداشم تنها با درددل با هم و اشک ریختن باهم آروم میشیم

برادر جوانم رو بخاطر سرطان از دست دادم توروخدا برای شادی روحش صلوات یا فاتحه بفرستید.                🖤داداش مهربونم شرمنده ام که هنوز بی تو نفس میکشم🥀🥀🖤
در حد شتر کینه  ایی ام ، نمیدونم همه مثل منن یا ن؟ ولی خوب این دور برنامم نمیزارن زخمی ک زدن خ ...

حق دارى 

منم مثل شما هستم 

خيليا ناراحتم كردن با حرفاشون سعى ميكنم فاصله بگيرم ازشون و بهشون اهميت ندم مثل سابق از جون براشون مايع نذارم قبل از هر چيزى فكر خودمو بكنم 

ولى حس كينه و نفرت تو سرمه و كاراشونو مرور ميكنم 

خيلى دوست دارم مرور نكنم فقط ازشون فاصله بگيرم به خاطر حرفا و كارايي كه كردن

دقیقا عین من  من کلا وقتی میبینمش حالم بد میشه،  بدنم واکنش نشون میده:/

حتما خیلی اذیتت کرده که به اینجا رسیده بقیه اگه بخوان اذیت کنن مشکلی نیست با زمان حل میشه ولی خواهر فرق داره تو یک خونه هستین و اگرم اذیتت کنه مداومه بعدم کلا فرصت بخشیدن همون لحظه نیست چون همش میبینیش و یادت میاد

قبلا از جون براشون مايع ميذاشتم تحت هر شرايطى نه از من نميشنيدن 

ولى با رفتارايي كه ديدم

ديگه الويت اول و اخر خودم هستم 

جايگاهشون خيلى بي رنگ شده

هر كارى كردن با خودشون كردن محبت ما رو از دست ميدن