2733
2734

برای یکدست شدن صورت شفاف شدنش چی استفاده کنم؟ اگه ماسکی تونری کرمی چیزی که استفاده کردین خیلی راضین معرفی کنین؟

برا من ویتامین سی واقعا جواب بود

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه مارکی؟

فرقی نمیکنه 

سرمش رو بگیر همشون خوبن.

تعریف بالانس رو خیلی شنیدم 

من لانبنا زدم

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2731

اول نوع پوستتو بشناس

بعد اگ مشکل پوستی داری مث جوش ولکو...علتشو پیدا کن

و بعدروتین مناسب نوع پوستت وتهیه کن و در کنارش فیشال و تغذیه درس و ورزش همه اینا باهم میتونن کمک کنن از ی محصول انتظار معجزه نداشته باش

روتین مناسب تا ۵۰درصد کمکت میکنه باقیش با اینای ک گفتم عزیزم

روتین پایه و اصلی هم این سه تاس ک بدون اینا هیچ محصولی تاثیرنداره و هر خدماتی انجام بدی بی فایدس

شوینده

ابرسان

ضدافتاب

...
اول نوع پوستتو بشناس بعد اگ مشکل پوستی داری مث جوش ولکو...علتشو پیدا کن و بعدروتین مناسب نوع پوستت ...

پوستم ن چربه نه خشکه زیادم جوش نمیزنم اصلا ولی خب جوش زیر پوستی اینا انگار دارم که بازم با وجود اینکه جوش ندارم انگار جوش دارم و پوست صورتم صاف یکدست نیس

پوستم ن چربه نه خشکه زیادم جوش نمیزنم اصلا ولی خب جوش زیر پوستی اینا انگار دارم که بازم با وجود اینک ...

چنسالتونه؟

ببین گلم باید دقیق نوع پوستتو بشناسی

پس شب صورتتو بشور با ی شوینده و هیییچی نزن ب پوستت هیچی حتی ی ابرسان 

صب ک پا شدی قبل اینک صورتتو اب بزنی برو جلو اینه ببین کدوم قسمتای صورتت چرب هس وبرق میزنه و کدوم قسمتا خشک و احساس کشیدگی داری و یا پوسته پوسته

اگ کل صورتت احساس چربی داشی و برق میزد ینی پوستت چرب

اگ کل صورتت خشک بود و احساس کشیدگی داشی و پوسته پوسته بود ینی خشک پوستت

اگ بعضی قسمتا چرب بود و بعضی قسمتا خشک بود ینی مختلط پوستت

اگ ملتهب بود سوزش خارش پوسته پوسته بود ینی پوستت حساس

ببین گلم این مشکلات یهو بوجود نیومدن ک یهو ازبین برن

و هیچ محصولی تو دنیا نیس ک با یبار استفاده پوستت رو اوکی کنه

پس صبر و مداومت میخاد درانجام روتین

روتین مناسب ۵۰ درصد مشکلات پوستی رو حل میکنه اما باقیش با فیشال و تغذیه و رعایت برخی نکات مث زود ب زود شسن  روبالشی دست و موبایل نزدن ب صورت

ورزش و...اینا حل میش

و اگ مشکل درونی داری باید درمان کنی

مثلا جوش دلایل مختلفی داره

هورمون

استرس

الودگی

نداشتن روتین

چربی پوست

خشکی پوست و...اینا دلایل جوش هسن

لک هم میتونه از نزدن ضدافتاب

کبد چرب

ملاسما(لک بارداری)