2737
2734
چشمک جون من از دکترم و عملی که انجام داده خیلی خیلی راضی هستم. خودش که خیلی خوش اخلاقه و یک عالمه انرژی مثبت.
من از فرم سینه ها م خیلی راضی هستم. گرد و بالا :) وضعیت بخیه ها رو هم باید بگم که دور هاله و خط عمودی تقریبا محوه و اصلا دیده نمیشه. خط افقی هم اون زیره و دیده نمیشه! کمی جاش هست ولی اصلا به نظر نمیاد و منو اذیت نمیکنه. دیگه اینکه بگم من خوشبختانه کوچکترین مشکلی بعد از عمل نداشتم و همه چیز خوب بود. 3 ماه هم از عملم گذشته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیکی نیکان جون سلام.

عزیزم من 13 بهمن عمل کردم و هزینه کلینیک 1 م ت بود. هزینه دکتر 4 م ت.

البته من پروتز هم داشتم که احتمالا قیمتش روی هزینه دکتر رفته بود.

البته کلینیک قدیمی است و من اولش حسابی جا خوردم ولی رسیدگی پرسنلش خوبه.

نیکی نیکان جون شما از دکتر تخفیف هم گرفتی یا 3700 قیمتی بود که از اول خودش گفت.

اگر اشتباه نکنم شکیرا جون می گفت از دکتر تخفیف گرفته. من اصلا از این کارها بلد نیستم. یعنی چه جوری باید موضوع رو پیش کشید.
مرسی جولیا.

پس چرا دکتر گفت 400 آخه؟

من تخفیف گرفتم یعنی گفت 4 تومان منم گفتم من 3700 برای این عمل کنار گذاشتم. فقط همین. اونم گفت O.K.

خوب من الان 4200 فقط دارم برای عمل. کاشکی از اول درست قیمت می داد.

1 تومان که زیاده خیلی نسبت به اونی که من پیش بینی کردم.

من عملم 5 شنبه 4 خرداده. جواب آزمایش و سونو رو 1 شنبه ببرم خوبه؟ خودش گفت نمی خواد دیگه بیایی. همون 5 شنبه بیا کلینیک.
2731
نیکی جون. سه شنبه زنگ بزن بهش و یکبار دیگه قیمت رو باهاش چک کن.

حتما بیعانه دادی. مثلا بگو من با توجه به اون مقدار که پرداختم روز عمل چقدر پول باید همراهم باشه.

عزیزم دکتر برای من سونو ننوشت و فقط آزمایش نوشته بود. جوابش رو همون روز عمل بردم و فقط یک خانم دکتری که در مرحله تشکیل پرونده معاینه ام کرد، جواب رو خوند و دکتر باهاش کاری نداشت. شاید چون لازم نبوده بافتی از سینه ام برداشته بشه سونو برام ننوشته بود.

به هر حال برات خوشحالم و یک عالمه آرزوی خوب دارم.
خاتون جون و همه دوستانی که عمل کردن ممنونم که میاین اینجا و به ما جواب میدید و تجربیاتتون رو در اختیار میگذارید
خاتون جون خیلی خوشحالم که انقدر راضی هستی......ایشالا همیشه سلامت باشی ...راستشو بخوای من بعد از سزارین دومم بیحسی اسپاینال ششدم و دچار عوارض بدی شدم که یک هفته عذاب ب ب ب ب ب کشیدم ...دلم نمیخاد این دفعه که عمل کنم باز یه بدشانسی یراغم بیاد ...دل میخاد مثل خیلیهای دیگه راحت عمل کنم و لذتشو ببرم......خیلی زجر کشیدم خیلی ی ی ی ی!
چو شقایق از دل سنگ برآ...
سلام
من دیشب رفتم دکتر گفت چیز خاصی نیست زخمهات تازست واسه همین ازشون خون میاد،قرص خشک کننده رو گفت مرتب بخور با پمادی رو که بهت دادم مرتب بزن روزی دوبار ،که من قرصمو دو سه روز اول فقط خوردم چون همش فراموش میکردم بخورم ،
چشمک جون انشااله عمل شما هم به زودی انجام میشه و دعا می کنم که عمل بسیار راحتی داشته باشی و بعد از عمل هم خوش و خرم و خندون و سلامت و راضی باشی :)
برای همه تون آرزوی عمل خوب/دوران نقاهت خوب و نتیجه رضایت بخش بعد از عمل رو دارم.
خوب باشید همگی :)
2738
سلام دوستان من دوباره گیج شدم و همه چیز رو فراموش کردم دوستانی که عمل کردند لطف کنن طبق برنامه قدیم که نمیدونم کدوم صفحه بود یک جدول درست کنن و همه مشخصات رو بنویسن

نام :

نام دکتر:

تاریخ عمل :

سایز قبلی:

سایز فعلی:

هزینه دکتر و بیمارستان:
میزان رضایتمندی :
ممنون میشم از کسانی که عمل کردند این فرم رو درست کنن و به ما که در شرف عمل هستیم کمک کنن.
خدایا مرا آن ده که آن به
میگم سوفیا جان. یادم نیست. اما از اون پارسال که زیر 100 صفحه بود این بحث های این تاپیک یادمه یکی یه چیزی گفته بود. از سایتشم خوشم نیومد راستش!
اما پیشنهاد این جدولی که دادی عالیه. بچه ها به پیشنهاد سوفیا جان این جدولو درست کنین تا ما هم بهتر بتونیم تصمیم بگیریم
مامان جون بابت نامرتب قرص خوردن بهت بگم خیلی کار بــــــــــــــــــــــــدی کردی. سریعتر قرصت رو مرتبش کن. دو هفته اس طاقت بیار. 6-12
روزی به نام (روز مرد) وجود نداره... [smiley]s/sm_53.gif[/smiley]
آره فرشته جون خیلی اشتباه کردم الان دیگه دارم مرتب میخورم ،خدا کنه عفونت نکنه ،
بچه ها برای جای بخیه چه کرمی رو معرفی میکنید ؟ دکتر که گفت رژودرم ، اما اگه کسی مارک بهتر استفاده کرده راضی بوده لطفا بگه تا من هم از اون استفاده کنم .ترجیح میدم از کرم خارجی استفاده کنم تا رژودرم.
نام : مامان

نام دکتر: فرهاد اژدری (بندرعباس)

تاریخ عمل : 25/1/1391

سایز قبلی: 100-110

سایز فعلی: 75-80

هزینه دکتر و بیمارستان: هزینه دکتر 2,800,000 هزینه بیمارستان خصوصی 1,300,000

میزان رضایتمندی : به قول دوستان اعتماد به نفس در حد تیم ملی ، خوش تیپی در حد تیم ملی ،احساس سبکی در حد پرواز با اینکه ده گذشته خیلی خیلی خیلی راضی و خوشحالم
سلام دوستان ...یک لیست کامل از این که میگین تهیه شده ..اونم چند ین بار و لی دقیق نمیدونم کدام صفحه است ..باید مال 2 ماه پیش باشه که دوستان زحمت کشیدند و مرتبش کردند ....اما الان منم یادم رفته که خاتون با کی عمل داشته
راستی جولیا جون تو چطوری ؟چه خبر از عمل ترمیم ...الان شکل سینه و بخیه هانو میایی بگی ؟مرسی
2706