2733
2739
سلام جیگرا
غزاله جونی من درکت میکنم... البته دکتر لطیفی از نظر عمل خیلی خوب بود. ولی من اطلاعات نداشتم. خب مگه تا حالا چند بار سینه عمل کرده بودم. مسخره دلش نمی اومد حرف بزنه. من با کلی استرس و نگرانی میرفتم پیشش. اون همش میگفت چیزی نیست. دیگه نه توضیحی نه حرفی... آخرش هم با اعصاب خرد از مطبش اومدم بیرون و پیش خودم گفتم پشت دستمو داغ میکنم دیگه تو این مطب نمیام. اگه شده هزینه ویزیت بدم دکتر دیگه میرم . که خدارو شکر با توضیحات (نفس جون) دیگه لازم نشد.
بچه ها یه چیزی بگم مسخره ام نمیکنید؟ عمل سینه برای من (اومد) نداشت...
روزی به نام (روز مرد) وجود نداره... [smiley]s/sm_53.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

من دوباره برگشتم

برای 4 خرداد از دکتر بقایی وقت عمل گرفتم.

ولی راستش هنوز خودم دودلم.

1- به خاطر اینکه دیگه شیر نمی تونم بدم.
2- شوهرم راضی نیست میگه من همینطوری دوست دارم.

حالا یه سوال:

واقعا واقعا فرمش قشنگ میشه؟ میترسم عمل کنم زشت بشه دیگه واویلا دارم. حداقل اینطوری طبیعی زشته!

چرا آزیتا گفت سینه هاش 6 ضلعی شده؟
نفس جان

میشه بگی اندازه قبل عملت چی بود لان کاملا از فرم و شکلش راضی هستی؟
البته هر کسی رو تو مطب بقایی دیدم خیلی راضی بود.

یه سوال دیگه:

بعد از عمل چه مدتی بعد عادی میشه و میشه بهش دست زد (ببخشید آخه این خیلی مهمه و من خجالت میکشم از دکتر بقایی بپرسم)

یعنی ئقتی مثلا 6 ماه گذشت کاملا میشه مثل یع سینه عادی باهاش برخورد کرد (منظورم در روابطه) یا تا همیشه باید محتاط بود؟ بازم ببخشید.
2728
نیکی جون مطمئن باش که بعدا راضی میشه. دعات هم میکنه :))
تا شش ماه بعد هم جای بخیه ها خیلی کمرنگ میشه و هم اینکه از نظر دست زدن خیلی شرایط بهتر پیدا میکنه. ولی خــــــــــــــــــــــــوب دیگه. نمیشه خیلی چلوندش. درد میاد. :))) نوکش هم خیلی حساس و دردناک میشه
فکر میکنم خدایی حیف هم باشه هی بچلونن دوباره کش بیاد :)))
امیدوارم که منظورمو رسونده باشم :-*
غزاله جون
من خودم قصد دارم پیش طاهری برم ( ونوس و فرناز و سروناز پیشش عمل کردن) و تعریف بقایی هم شنیدم حالا خود دانی میتونی پیش هردو بری و یک ویزیت بشی و بعد انتخاب کنی
خدایا مرا آن ده که آن به
خاتون جونمیشه بگی الان از لحاط بخیه و فرم سینه چطوری هستی؟
غزاله جون خیلی متاسف شم از برخورد دکتر اسماعیلی......واقعا در کل برای جامعه پزشکی ایران متاسفم که همچین لقب با ارزشی رو یدک میکشن........
چو شقایق از دل سنگ برآ...
2740
پردیس جان سلام
خواهر من دو ماهه که پیش دکتر هادیان کلینیک ارم عمل کرده یک مشکل بزرگ داره اینکه دکتر فقط لیفت انجام داده و سایز سینه رو انقدر که خواهرم انتظار داشته کم نکرده .ما فکر میکردیم که ورم باشه و جمع بشه ولی خود دکتر گفته من چیز زیادی خارج نکردم . خواهرم با هزار امید و آرزو که سایزش کم بشه عمل کرد ولی رضایت نداره و هنوز سنگینی زیادی حس میکنه در ضمن چیزی هم بعد از عمل برای آزمایشگاه به ما ندادند . بخیه ها رو خیلی تمیز زده مخصوصا دور هاله رو ولی خوب خواهرم تاکیدش رو کوچک شدنش بود که متاسفانه نشد.
اااااااا سارادل جان راست میگی؟ من رو حساب تعریف قبلی تو م یخواستم خودم وقتش که شد یک ویزیت برم پیشش پس دیگه بی خیالش شدم! ادم اینهمه سختی بکشه بعد کوچیک نکنه که فایده نداره اخههههههه......

نیکی نیکان جان شما که رفتی پیش بقایی چقدر بهت قیمت داد؟دستمزد خودش و کلینیک یا بیمارستان؟ممنون

غزاله جونی اگه مطب ثنایی میرفتی چی میگفتی پس؟!15 ت ازمون ویزیت گرفت البته پارسال! امسال حتما شده 20 ت! می ری داخل باید یک چک سفید امضا هم بذاری ظاهرا جلوی خانم تا جواب سوالات بده!همچین هم باد به غبغب میندازه و قیافه میگیره که انگار می خواد موشک با کلاهک هسته ای هوا کنه. من همون ویزیت که رفتم دورش خط کشیدم تازه هزینه اشم خیلی بالاست با وجودیکه خانم جراح عمومی هستن پارسال که فقط دستمزد خودش 4200 گفت تازه به یکی دیگه از بچه ها 4600 فی داده بود! من موندم این دکترای پلاستیک که مهمترین بخش کارشون اخلاق درست و دادن روحیه به بیماره چون اعمال جراحی پلاستیک خیلی پر استرسه چرا از جراح مغز و اعصاب هم دماغوتر و بداخلاق ترن! بهرحال خودت ناراحت نکن با این کارش باعث شد حداقل ما ها که تو این سایت باهم دردل می کنیم دیگه دوروبر مطبش هم نریم.
فرشته جون خوشحالم که باز میای و کامنت میذاری. راستی مشکلت دیگه کامل برطرف شد؟ الان خدا رو شکر از فرم سینه راضی هستی؟
البته خودمونیم این لطیفی هم اینقد اسم درکرده و پول میگیره اخلاق نداره. عسل جون پیشش ویزیت بعد عمل رفته بود طفلک اونم شاکی بود میگفت اصلا درست نگاش نکرده تازه یادش افتاده نامحرمه!!!!!! من قبلش میگفتم زیاد ویزیت نمیرم اما حالا با تجربیاتی که دوستان در اختیا رگذاشتن موقع اقدام به عمل حتما هرچند تا ویزیت که لازم باشه می رم تا دکتری که از نظر اخلاق،شخصیت،عمل و قیمت و..... به دلم بچسبه رو انتخاب کنم که بعد عمل اینقد حرص نخورم. از همه دوستان عزیز که میان و تجربیاتشون رو صادقانه در اختیار ما قرار می دن واقعا ممنونم.
آره پردیس جان. واقعا میشد اون روز که رفتم پیشش اولین بار مشاوره,پرسید کی معرفیت کرده گفتم دوستام تو اینترنت. گفت حتما نی نی سایت. آره یه بار خودم رفتم دیدم وای چقد اونجا برام تبلیغ میکنن! عقده ای. دیگه هیشکی ازش تبلیغ نکنه دوستای گلم. خیلی خودشو گرفته. امروزم اون یکی دکتره که همونجا کمک اسماعیلیه بهم زنگ زده بود منت کشی. منم جوابشو حسابی دادم که چرا ول کردم. گفتم بهش دکتری که واسه مریضای احترام قائل نشه به نظر من به درد نمیخوره. اونم دیگه هیچی نتونست بگه.
ثنایی هم ازش شنیده بودم که از این عشوه شتری ها میاد. به قول بنده خدایی خودشو (ببخشیدا) چس میکنه. فکر میکنه از دماغ فیل افتاده!
آره اون شب از مطب اسماعیلی بیرون اومدم گفتم همچین حداقل تو سایت مطبشو کساد کنم حالش جا بیاد. فکر کنم سر زده اینجا نظرمو خونده که منت کشی میکرد
دکتر هادیان واقعا خوبه پردیس جان؟ من دیشب گشتم تو دفترچه مون, 2 تا دکتر جراح ترمیمی قرارداد داره بانکمون. یکیش هادیان بود. یکی دیگه هم یداله تهرانچی که 100 متر بالاتر از بهشتی تو ولیعصره. گشتم جفتشون عضو انجمن جراحان پلاستیک بودن. گفتم بیام با همه تون مشورت کنم کسی میشناسه اونا رو یا نه. بازم راهنماییم کنین
ممنون از راهنماییهاتون جولیا و خاتون جان. احتمالا سر بزنم به چن تا دکتری که بچه ها مث شما بگن.
اره فرشته جون. اونم دلش نمیومد یه کم وقت بذاره. مشاوره من 10 دقیقه بیشتر نشد اما تو اتاقش منو 30 دقیقه اظافی معطل کرد با مریض دیگه حرف میزد همش میرفت بیرون از اتاقش. اصلا نمیفهمید مریض اومده تو اتاقش شاید ککار و زندگی داشته باشه الکی وقتو حروم نکنه. لطیفی چقد میگیره عزیزم؟ بقایی چی؟ مطبش کجاس؟
سوفیا جان طاهری رو چن نفر یادمه یه چیزایی میگفتن ازش. دقیق یادم نیس. اما نتیجه گرفته بودم زیاد جالب نیست. حالا بازم تحقیق کن بهم بیشتر خبر بده بهم.
ای بابا چشمک جان. لقبش یه طرف. اینکه منشیش هم با پر رویی تمام میگفت اینجا جای دعوا نیست وقتی عصبیم کرده بودن بعد 2 ساعت بلند حرف میزدم یه طرف دیگه. بازم حق به جانب بود پر رو
سارا دل جان خواهرت سایزش چند بود الان چند شده؟ من هم رو جای بخیه حساسم چون اول زندگیمه. هم رو اینکه حد اقل پهلوهاش کوچیک شه تو سوتین جا شه. من الان 80 هستم اما بغلاش جا نمیشه تو هیچ سوتینی
بازم منتظر نظرات و راهنمایی های خوبتون هستم دوستای گلم
غزاله جون لطیفی پارسال 5 م ت گرفت. حدود 500 ه ت هم هزینه های جانبی داشت. ضمنا سایزتون به قد و وزنتون بستگی داره و اینکه تو با سایز 80 راضی نیستی احتمالا برای افتادگی سینه اس. قد من 158 بود با وزن 62 قبلا سایزم 85-90 بود الان 75-80 و خیلی راضی ام.
یکی از دوستان که اسمش یادم نیست از خونابه ای که از جای بخیه هاش میاد و بسته نشده گله میکرد. میخواستم بگم بچه ها ترو خدا حوصله کنید. شاید نخ بخیه یا چیزی توش باشه که باید خارج شه بعد زخم بسته شه. الان یه نخ بخیه توی سینه ام مونده که اصلا نمیدونم باید چکار کنم. دوستانی که عمل کردند و میرن پیش دکترشون راجع به این مشکل یه سئوال کنند. من طاقت ندارم دوباره برم مطب :-*
مرسی از همه بچه ها بخصوص فرشته عزیر با توضیحات کامل.

پردیس جان به من بقایی قیمت داد 3700 دستمزد خودش.

حالا میشه شکیرا و جولیا که آخرین نفرا بودن که با بقایی عمل کردن بگن کدوم کلینیک عمل می کنه و هزینه کلینیک چقدر بوده؟

بقایی به من گفت هزینه کلینیک 400. ولی فکر کنم بیشتر بشه.
2706