2733
2739
عنوان

سود بانکی خانمای مذهبی بیان

250 بازدید | 36 پست

سود بانکی حلاله یا حروم؟ تو نت گشتم چیز خاصی دستگیرم نشد یک جا میگه حرام یک جا حلال اینقدرم جمله ها رو میپیچونن. 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید زنگ بزنی دفتر مرجعت

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731
تو وقتی کشوری اسلامی زندگی میکنی که حکومتش اسلامی هس دیگه چرا به بانک کشور اسلامی شک داری؟

بانک های ما اصلا اسلامی نیستن 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
تو وقتی کشوری اسلامی زندگی میکنی که حکومتش اسلامی هس دیگه چرا به بانک کشور اسلامی شک داری؟

حق داره

سیستم بانک‌داری ما اسلامی نیست. همونه که از زمان قبل انقلاب بوده. تغییرش ندادن. 

2740

خیلی مسخره بود😂

بانکا خودشون ربا خوار هستن

من مسلمانم، اما فرزند کوروش ام،ایران سرزمین مادری ام، من یگانه پرستم و آزادی را حق همه میدانم🌱                    به تاریخ کشورم، به تخت جمشید(پارسه) می بالم🌱          به حافظ، به سعدی، به فردوسی، به مولانای جان🌱            به پروین و نیما، به سایه، به صائب، به شاعران ایران🌱      هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند مرا از «قرآن»، «گلستان سعدی»، «مثنوی و معنوی»، «دیوان حافظ»، «شاهنامه» «داستان های هزار و یک شب» و شعر فارسی جدا کند .         

آقا جواب سوالمو بده باز الان یک چیز سیاسی میگم میترکم. من از دید اسلام میخوام بدونم نه حکومت.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
منم یه مدت درگیربودم ولی بعدگفتم اگرم گناهه گناهش گردن بالادستیا وفقهاس حتما اشکال نداره که علنا تبل ...

اوه انقد دعوا هست. فکر کن طرف توی حوزه اعتصاب غذا کرد به خاطر این قضیه. روایت هم داریم در آخرالزمان آدمی نیست مگر اینکه گردی از ربا روی زندگیش پاشیده شده باشه. 

حق داره سیستم بانک‌داری ما اسلامی نیست. همونه که از زمان قبل انقلاب بوده. تغییرش ندادن. 

خب پس چرا مغازه های مشروب فروشی بسته شد؟اگرم بانکها دارن کار ربا می کنن باید بسته یااصلاح می شدن دیگه ماکه فقیه ومرجع نیستیم بدونیم وظیفه حکومت اسلامیه

حق باشماست
2706