2737
2739
عنوان

بیاین تجربه هاتونوبگین

319 بازدید | 21 پست

سلام بچه هاتازه چن روزه شروع ب اقدام کردم

خاستم بدونم کیاهمون دفه اول باردارشدن؟

چیکاکردین؟

اصن چطوری بهتره اقدام کنم ک سریعتربارداربشم؟

میترسم بچه دارنشم آخه معمولااونایی ک خیلی بچه میخان یانمیشن یادیرمیشن 

منوشوهرم هردومون خیلی بچه میخایم

من یکسال ونیم جلوگیری طبیعی داشتم

بعدشم خاهرام ومادرم سابقه داشتن ک هرچقدجلوگیری میکردن همونقدبچه دارنمیشدن

ولی دوستم وجاریم ک باقرص جلوگیرمیکردن خیلی بدتره همون دفه اول باردارشدن

من اولین بارداریم همون دفعه اول بود و قبلش یکسال پیشگیری طبیعی داشتم ولی دومی رو چهار سال دستگاه داشتم و ماه هفت موفق شدم اونم با آمپول چون تخمکام تنبل شده بودن

بستگی داره به خودت اگه تخمکات مشکلی نداشته باشن همون بار اول

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من دو سال جلوگیری طبیعی کردم. ولی همون بار اولباردار شدم.

شما باید تاریخ تخمک گذاریتو پیدا کنی و تو همون روزها اقدام کنی. نحوه ی پیدا کردن تاریخ تخمک گذاری تو اینتر نت هستش.

قبل از اقدام هم خودتو از نظر غذایی تقویت کن

2728
سلام.من دو سال جلوگیری طبیعی کردم. ولی همون بار اولباردار شدم.شما باید تاریخ تخمک گذاریتو پیدا کنی و تو همون روزها اقدام کنی. نحوه ی پیدا کردن تاریخ تخمک گذاری تو اینتر نت هستش.قبل از اقدام هم خودتو از نظر غذایی تقویت کن

ی برنامه دارم ک روزای پریودی روثبت میکنم خودش براساس هموناتخمک گذاری رونشون داده

ازلحاظ غذاییم ک خیلی تقویت میکنم خودموهمیشه  

2738

منم کیست و تنبلی تخمدان نداشتم بعد از سه سال جلوگیری با دومین اقدام باردار شدم.

ربطی نداره چقدر جلوگیری کردی به وضعیت بدنی و تخمدانت بستگی داره. دوست من هشت سال جلوگیری میکرد با اولین اقدام باردار شدن 

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

اگه پریودت مرتبه همیشه، پس تخمک گذاریتم درسته. برای اسپرم هم میگن برای پسر دار شدن مهمه که قوی باشه  و گرنه زیاد ربطی نداره. اسید فولیکم حتما بخور از الان. شیر و ... هم بیشتر مصرف کن

اگه پریودت مرتبه همیشه، پس تخمک گذاریتم درسته. برای اسپرم هم میگن برای پسر دار شدن مهمه که قوی باشه  و گرنه زیاد ربطی نداره. اسید فولیکم حتما بخور از الان. شیر و ... هم بیشتر مصرف کن

مرسی

همیشه ک مرتب نیس بعضی وقتاپنج شیش روزجابه جامیشه

ولی الان سه چاردفه اس مرتب چاردهم پونزدهم میشم

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم و دوساله منتظرم انتظار خیلی سخته انشالاه شما ماه اول بگیره برا منم دعا کن این ماه کلی دارو خوردم

ایشالازوده زود یه بچه سالم بیادتودلت

خداکنه منم همین دفه های اول بشم

2706