2737
2734

بابا مگه شما در طول سال چقد گناه میکنین اخه؟ ...زبونم خشک شد.....من تاحالا اینقد برا خودم دعا نکردم🤣🤣....

چرا اینقدر گناه میکنن 

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

دوستان همکلاسم ۱۸ سالشه شیش ماهه ازدواج کرده بخاطر اشتباه پزشکی کلا معده و روده اش پاره شده اللن سه ماهه بیمارستانه هوشیاریش بالا بود ولی حالش بد شده الان دو روزه داخل کما هستش خاهش میکنم واسش دعا کنید😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستان همکلاسم ۱۸ سالشه شیش ماهه ازدواج کرده بخاطر اشتباه پزشکی کلا معده و روده اش پاره شده اللن سه ...

چشم😭

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

برا منم میفرستی 

دعا کن عشقم برگرده و همین امشب پیامم بده

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2740
خاهش میکنم واس خودمم دعا کنید آبروم حفظ بشه و با آبرو شرایط ازدواجم فراهم بشه و برم سر خونه زندگیم& ...

شما هم حله😰

برام دعا کن ب عشقم برسم مریمم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
برا منم میفرستی  دعا کن عشقم برگرده و همین امشب پیامم بده

الان میگم تصویری بگیره😶🤚

2706